Skúsenosti s firmami pre stavbu drevodomu

Dobrý deň, mame v plane začať stavať drevodom začiatkom nového roka. Môžte prosím poradiť TOP firmy ktoré stávajú po celom Slovensku? Poprípade z východu Slovenska? Nám sa zatiaľ páčia BF Stavby ak mate niekto skúsenosti s touto firmou tak kľudne napíšte skúsenosti. Ďakujeme krásne!
Odpovedať
@matp podla toho co pisu na webe to vyzera dobre. Otazna je kvalita prevedenia, no nie je to az tak komplikovane a ich technologia je aj trosku blbuvzdorna. Podla webu nemaju zle ceny. Trosku vyssie, ale prijatelne. Mate uz konkretnu cenovu ponuku?
Odpovedať
@igor256 cenovú ponuku zatiaľ nemáme, zatiaľ vyberáme firmy a potom budeme riešiť cenové ponuky, ceny sú prijateľné a hlavne toho v cene ponúkajú snáď najviac z toho co som pozeral tzn. rekuperacia, telepne čerpadlo atď
Odpovedať
Profilova fotka
My mame drevodom od Kontraktingu, okolo pat mesiacov trvalo, kym sme ho mali jak ma byt, co teda je super, lebo pri murovanom by to trvalo ovela dlhsie 🙂 Komunikacia s firmou bola fajn, maju aj svojho stavbyveduceho, ktory na vsetko dozera a s ktorym mozes komunikovat ako stavba prebieha, co by si ako chcel a tak podobne 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Posielam ti aj zopar fotiek ako to u nas pocas stavby vyzeralo 😉
Odpovedať
My zaciname 4.10 stavat s firmou BF stavby a uz sa nevieme dockat..co sme poculi od susedov co a nimi stavali,tak same chvaly na nich. Bezproblemovy priebeh stavby, vynikajuca komunikacia, kvalitna robota👍
Odpovedať
My sme stavali s firmou MIPAV.Komunikácia aj stavba prebehli na 100%.Bývame 4 roky a sme veľmi spokojný.
Odpovedať
@henyka86 ktorý domček ste si vybrali a v akom prevedení? 🙂
Odpovedať
Rozhodli sme sa pre Kontrakting, komunikacia s nimi perfektna, zvazovali sme viacere firmy, ale pri tejto nas oslovil ten ich pristup, ze ti vysvetlia, so vsetkym ta oboznamia a tiez spolupracuju s architektmi, takze sme si nemuseli ani samostatne riesit projekt, co mna velmi potesilo.
Odpovedať
Pri dnešných cena dreva stavať drevodom ? To sa ešte oplatí ?
Odpovedať
@purplesticks ci oplati je asi vec nazoru. Pretoze ceny isli vseobecne hore, netyka sa to len dreva, cize kazda stavba bude vychadzat o nieco drahsie. Otazkou je len to, ze kto co viacej preferuje.
Odpovedať
Profilova fotka
@luckapuc Dobrý den, s odstupom casu ste ako spokojni s firmou ? dakujem
Odpovedať
@kristina_bacinska som, som. Nemam co vytknut, podla mna sme dobre vybrali, lebo teda ked akekolvek otazky sme mali, tak stacilo zdvihnut telefon a povedali nam co a ako, nie je problem dohodnut si stretnutie a pripadne este nejake veci doladit, cize fajn. Ak by si mala nejake otazky kludne aj v sprave si mozeme napisat 🙂
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@luckapuc dakujem pekne 🙂 mate spravu
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
My máme drevodom od firmy DrevodomZvolen 🙂 boli sme s nimi veľmi spokojní
Odpovedať
@michal366 daj sem zopár fotiek ako to vyzerá
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?