Novostavba s pozemkom

Zdravím, vie mi niekto poradiť stavebnú firmu, ktorá ponúka výstavbu rodinného domu spolu s pozemkom v okolí Nitry? Nemám na mysli developerský projekt, ale individuálnu výstavbu.
Odpovedať
Prečo si nekupit pozemok a najst si na to firmu ktora postavi dom? Bude to lacnejsie si myslim
Odpovedať
@byvanie2022 Teraz ako to myslíš? Že by pri výstavbe hneď aj upravili pozemok, alebo že by Ti ponúkli aj pozemok, na ktorom by Ti postavili dom? Veď to by museli byť vlastníkom nejakých pozemkov, aby to mohli takto realizovať.
Odpovedať
Profilova fotka
Nepoznám okrem developerov. Ale tu na Kyneku sa stavia viac domov čo neviem či majú majiteľa.
Odpovedať
Profilova fotka
Nepoznám okrem developerov. Ale tu na Kyneku sa stavia viac domov čo neviem či majú majiteľa. Červené a tie modré sú určite na predaj. Pošlem SS
Odpovedať
@pochabel ano, ze by firma ponukla aj pozemok, na ktorom by postavili dom podla vysky rozpoctu klienta a v konecnom dosledku by sa potom zaplatila cena domu spolu s pozemkom
Odpovedať
@byvanie2022 Myslím, že takto to robia len developeri. Ale tam by som sa bál toho, že nastane nejaká "skrytá" vada či už na pozemku alebo na stavbe samotnej. Už tu bolo toho popísané až príliš mnoho o tom, ako developer vybabral s kupujúcim a potom čakajú roky na obyčajné pripojenie sietí, pridelenie čísla a podobne. Podľa mňa je lepšie si nájsť pozemok sám, zaplatiť si človeka, ktorý v tom vie chodiť a skontroluje všetko čo sa o pozemku dá zistiť a potom firmu, ktorá mi tam postaví dom samozrejme s dobrým dozorom. Predsa len za bývanie dá človek neskutočne obrovské peniaze a potom ich spláca celý život. A nie je tu priestor na "človek sa učí na vlastných chybách". Radšej sa poučiť z chýb iných.
Odpovedať
mozno lepsie by bolo, ak by ste vlastnili nejaky ten pozemok na ktorom by si si dal proste firme postavit dom
Odpovedať
@tamrar pozemok bohužiaľ nevlastníme, ani naň nemáme momentálne prostriedky. Preto by sa nám viac hodila možnosť ako som popísala vo svojom úvodnom príspevku.
Odpovedať
Profilova fotka
@pochabel zial presne ako hovorite aj my sme takto dopadli a ani by nas nenapadlo ked to riesil deveeloper ze moze nastat problem a clovek my sme sa poucili ZIAL na vlastnej chybe clocek necie je naivny
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?