Montovaný pasívny dom pod 50 000 Euro. Komu dať spraviť?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, chcel by som vás poprosiť o radu. Snažíme sa zorientovať a nájsť najlepšiu firmu na montované pasívne domy - najlepšie v okolí Nitry. náš domček si predstavujeme približne takto: * mal by byť jednoznačne poschodový * dole: - obývačka s plochou cca. 25 m2 - kuchyňa s malou komorou (aby sa dalo v tej kuchyni aj hybať ) - miesto pre jedálny stôl (najlepšie trosku vysunutá stena, aby stolík moc nezasahoval do obývačky - WC + vstupná malá chodba na topánky * hore: - iba 2 izby o výmere aspoň 20 m2 - sprcha (možno ak sa dá aj WC, ale zvlášť), ale netreba to tam tlačiť , ak by to nevyšlo. A ak by sme sa vošli do ceny, tak uzavretá normálna garáž. Vedeli by ste nám prosím niekto skúsenejší poradiť nejakú dobrú overenú firmu, ktorá by nám aj ponúkla rozumnú cenu? A ktorý spôsob je podľa vás najlepší z hľadiska financovania - banka, či ŠFRB? DAKUJEM velmi pekne za info!
Odpovedať
1
2
@gorgar No keď prídeš do Malého Lapáša z Veľkého Lapáša tak od tabule označujúcej začiatok obce Malý Lapáš odboč do tretej uličky. Je to kamenistá cesta dolu kopcom.Po lavej strane je pole. Na ľavej strane približne v strede toho pola stojí jediná stavba. Svetlošedá fasáda a čierna strecha. Stačí to takto?
Odpovedať
@miroslav117 a kedy si tam bol naposledy ? Lebo tam uz je domov a domov :) no skusim teda znova pozret :)
Odpovedať
@gorgar pred mesiacom, a na tom mieste ako som Ti ho opísal je len jeden jediný. Ak ho nenájdeš podľa toho opisu zavolaj mi. 0908 722 270
Odpovedať
@miroslav117 ok, dakujem :) skusim teda znova pohladat :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@miroslav117 Dobrý den, zaujal ma vas príspevok, mohla by som vás poprosiť o tel. kontakt spomenutého majitela ? Spomenul ste ze kvalitný pasívny dom komplet na kľúč za 1.100,-€/m2 je z pohľadu vyššie uvedených minimálnych prevádzkových nákladov veľmi výhodná investícia. Vies mi poradit firmu, ktora to urobi na kluc za tu cenu 1.100,-€/m2? Dakujem.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?