Montovaný dom od Home4all

Prosim, ma niekto skusenost so spolocnostou home4all (AddValue/Asonium)? Zaujima ma najma, ci s nimi stavia niekto aktualne teraz v tomto obdobi? Rada by som nasla nejakych ludi a predebatovala skusenosti. Dakujem.
Odpovedať
Daj si veľký pozor. Chod na stránku dlžníci sk a tam zistíš, že firma Asonium(home4all je ich iba marketingový názov) majú podlžnosti v sociálnej poisťovni okolo 30 tis. Eur a v zdravotnej poisťovni 5 tis.Eur. Mna osobne obrali zhruba o 20 tis. Eur. A možno aj o viac, ale radšej sa to bojím zrátať. Zmluvu mi tak postavili, že som im dával dopredu zálohy :-) . Neurob takú chytu aj ty.
Odpovedať
Ano u nas "aktualne teraz" uz vyse rok a pol stavaju. A este nemaju ani uzavretu stavbu. Myslim, ze to pre rozhodnutie staci.
Odpovedať
no bohuzial nas obrali uz tiez a hladam niekoho koho taktiez podviedli a zaujima ma ake kroky proti nim ste vykonali. som v kontakte este s jednou ich klientkou, ktora je na tom rovnako ako my - oni nam postavili len zakladovu dosku, obrali nas o peniaze, nestavali nic dalej, odstupili sme od zmluvy ... chcem podat hromadne trestne oznamenie, ale hladame este dalsich, ktori by sa k tomu pridali... papihea alebo martin2004, ak mate zaujem sa pridat, napiste mi na mail anitram13@gmail.com.
Odpovedať
Sa to nejak kopi ... ]-(
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?