Máte skúsenosť s firmou SILICATE WORLD?

Zobraz úvodný príspevok
Dobrý den, mate niekto s touto firmou skusenost prosim ? Zaujali ma tieto silikonove domceky, uvazujeme nad stavbou takehoto domu. Prosim o rady a tipy na co sa zamerat pri stavbe montovaneho domceka :-) :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
@ondro_26 Prosi s kým ste stavali keramický dom. Ďakujem
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Chcem sa opytat ako je to momentalne z touto firmou z LC
Odpovedať
@showtecx si autista?
Odpovedať
@rapidek ludia su nepoucitelni
Odpovedať
Necital som celu diskusiu tak sa pytam ako to je teraz, kto mate blizsie info
Odpovedať
Profilova fotka
@showtecx a co si slepy alebo co ? dva prispevky nad tebou Peter zverejnil data dlhov a pohladavok vsetkych ich schrankovych firiem a pytas sa ako je to s nimi ? 😄 mam dosť.
Odpovedať
@dominik_galaba ach mudry ste teda ako... Viem si otvorit xy stranok kde figuruju dlznici... A predstav si ze niekde nemaju vedene ze by na niecom boli dlzny a niekde zase maju ze ano... Ja sa pytam na skusenosti s nimy ako vykon prace a nie ze ci ojebavaju stat o peniaze.. To by sme tu potom mihli napisat kazdeho jedneho zivnostnika ktory si neprizna na dani cely svoj rocny prijem
Odpovedať
Profilova fotka
@showtecx OK keď si taký losos ... podpíšeš zmluvu s firmou Fušeri s.r.o., postavia ti dom - ak to dokážu Medzi tým Fušeri s.r.o. položia biznis Vytvoria novú firmu Analfabeti s.r.o., kde zas budú točiť prachy a ty sa ozveš, že ti sadá základ kvôli zle vyhotovenému lôžku, ale predsa firma Fušeri s.r.o., už nevykonáva podnikateľskú činnosť, pretože je s ňou koniec. U koho budeš teda riešiť problém ? Ak chcem stavať dom, tak s firmou ktorá má históriu, referencie. Lebo keď máš goodwill, tak nebudeš dement a nepoložíš firmu za rok a medzi tým vytvoríš novú - len zmeníš meno ... kto má meno, ten si ho chráni. kto nie, prezlieka kabáty - lebo je to v medziach zákona OK - ale ak chceš, stavaj s nimi 😄
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ja sa stale len pytam na to ako bol niekto spokojny alebo nespokojny s vykonom práce s touto firmou... Neriesim tu teraz ich dlhy a podobne veci...pytal som sa preto lebo tato je najbližšie a zaujimaju ma aj ine firmy ktore stavaju tento druh domu... A tak cakam dake odporucania a rady
Odpovedať
Profilova fotka
@showtecx ešte raz ... skúsim po HA RA BI NOV SKY aby si to mu rozumel ? Máš tu 25 strán "odporúčaní" a rád. Tak čítaj. Mne dom prišli stavaž z Detvy do Nitry. Neriešim ako je to ďaleko, ale čo mi postavia. A ako dlho budem mať možnosť sa na nich obrátiť v prípade problému. RO ZU MIEŠ ?
Odpovedať
@dominik_galaba no dobre ja to berem. Tak napriklad mi mozes dat recenziu na tu firmu co tebe stavala a ako si bol spokojný a aky typ domu mas??... Ci je to tato skladacka tohto typu fabrikatov alebo drevodom popripade klasicky murovany???
Odpovedať
@showtecx kukni (mu) do profilu. Tam ma(s) vsetko.
Odpovedať
Profilova fotka
@showtecx my sme s nimi tiež chceli stavať pred troma rokmi, bo osobne sa mi páčila ta technologia tych prefabrikovanych keramobetonovych stien... bral by som taký dom, ale keďže som po hlbšej analýze zhodnotil, že na Slovensku nie je seriozna firma na tento druh stavby, tak som od toho upustil... a cena za hrubú stavbu sa mi zdá tiež prestrelená od nich ... je to bez základu , v podstate ti dovezú len tie steny, ktoré pozvaraju za deň a za to bola cena vysoká ... čo viem na SK je ešte jedna firma čo sa venuje tomuto typu stavieb - Anvik construction... tí vyzerajú serioznejšie ale nemám skúsenosť a cena za mňa vysoká za takýto typ stavby ...
Odpovedať
@showtecx su super,daj im uz zalohu nech zacnu stavat a potom napis,zaloz novu temu,bude to nova telenovela aby to nebolo dlhe citanie
Odpovedať
@dexter89 ani na anvik som necital dake dobre recenzie tak asi to s tymto druhom stavby nebude dake realne... A cital som tu niekde ze viacej ludi si robilo svoju vlastnu zakladovu dosku... Ale pri tomto type stavby ma byt plavajuca... Ale bol som sa opytat aj priamo u nich aby som to mal z oboch stran a asi to tak aj bude ze to nieje nic moc kedze ak nieje plavajuca zakladova doska tak zaruka vam padá z 30 rokov na 3 roky
Odpovedať
@showtecx to ti povedali? 😄
Odpovedať
@showtecx a ešte by si mohol povedať, v ktorej firme si sa informoval, keďže píšeš práve v tejto téme o "Silicate world" ? 😛
Odpovedať
@pukpuk no co som postrehol tak niekto tu pisal ze tu menili nazov.. Ale teraz je to ceramic houses
Odpovedať
@dominik galaba slepy si tu akurat ty. kamarat, nastahovat sa do lepidla. ani zadarmo ani omylom. ked dom tak poriadny a nie hentie drevotriesky ake mas.
Odpovedať
Profilova fotka
@ado15 pravdaže, a ešte povedz že plyn od plynarov a elektriku od elektrikarov, a ked topanky - tak len kozenne ... 😄 @showtecx odkial si chlape ?
Odpovedať
@dominik_galaba tak mi povedz jeden dovod, preco by si dobrovolne byval v dome z drevotriesky. alebo tie foto v albume su omylom?
Odpovedať
Profilova fotka
@ado15 zvadzas boj sam so sebou.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@peter977 6. Nezverejňuj kontaktné údaje firiem (adresa, telefónne číslo, e-mail, www stránka). Môžeš spomenúť meno firmy. Linky na konkrétny produkt sú v poriadku. Takže daj iba link a všetko bude OK.
Odpovedať
ze taras sprostosti🙂)) @dominik_galaba boj budes zvadzat ty za par mesiacov, rokov. vyhodene peniaze a este sa tu buchas po hrudi.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
@shotocan Prosím Vás aké máte hrubé obvodové steny ?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?