Firma Anvik construction skúsenosti?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Zdravím Vás. Máte niekto skúsenosti z firmou Anvik construction? Hľadám nejakú schopnú a solídnu firmu, ktorá dokáže postaviť kvalitnú montovanú stavbu z keramického kompozitu (kerambetónu) na Slovensku "nová"? technológia a tak je problém so solídnymi firmami, s ktorými by neboli opletačky a ťahanice. Prípadne vyjadrite sa aj tí (ak tu takí sú) čo v tomto dome aj bývajú. Táto technológia ma zaujala, nakoľko ide o masívnu a zároveň montovanú stavbu... Okrem toho materiál ako taký je podľa mňa nadčasový a zo statického, či životného hľadiska prakticky bezkonkurenčná... Ide len o spôsob prevedenia, nakoľko okrem firmy Silicate world a Anvik construction som nenašiel žiadne firmy na SVK, ktoré by touto technológiou stavali. O firme SW je veľa vlákien aj pozitívne aj negatívne reakcie ale o firme Anvik som nenašiel nič... Ďakujem za každý príspevok, ktorý niekam diskusiu plodne posunie :-)
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
Ahojte, kto už dlhšie býva v keramickom dome a napíše mi skúsenosti (výhody/nevýhody)? S kým by ste mi odporučili spolupracovať? mne to zatial po takom rýchlom prieskume (dodávka dielov/montáž) jednoznačne vychádza na ANVIK - prípadne máte skúsenosti v rámci montáže s inou firmou? Ja rozmýšlam nad kúpou holodomu a ostatné si už dokončit sám príp. dodávateľsky... Budem rád za každú reakciu, aj do súkromnej správy.. Ďakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@rapidek Skusenost ako rapidek. Riesenie projektu OK. Panely su OK.Realizacia velmi slaba a setrenie . Ako priklad. Oxidovana hydroizolacia urobena skoro bez presahu rezana na polovicu 50cm. Spoje zaliate obycajnym uni betonom namiesto vysokopevnostnym. Nedostatocne zaliate spoje.
Odpovedať
Zdravím, vie mi niekto odporučiť spoľahlivú firmu na vyhotovenie kvalitnej železobetónovej základovej dosky v okolí Trnavy, aby sme sa časom neprepadli do pivnice?. 🙂 , lebo pri dnešnom fušeráctve firiem, je všetko možné. Zároveň pozná niekto spoľahlivú firmu na sanáciu pôvodnej pivnice?, nakoľko nový dom bude postavený na nej, aby nám nedajbože časom nezačal plesnivieť. Ďakujem. 😉
Odpovedať
Ja rozmyslam nad objednanim produktu priamo od vyrobcu ked su recenzie na Anvik neuspokojive.A na postavenie pozhanat miestnu firmu.
Odpovedať
@radoja to lacnejšie bude kúpiť murivo a dať si vymurovať dom
Odpovedať
dal som im dnes nacenit ,výrobcovi do polska tak uvidím.
Odpovedať
.
Odpovedať
@kuratko22222 Dobrý deň, ako sa Vám býva po nejakom čase? Ste spokojný s rozhodnutím pre montovaný dom? Ak Vám to nevadí mala by som nejaké otázky nakoľko sa rozhodujeme a hľadáme riešenia výstavby. ďakujem
Odpovedať
@radoja Ako ste pochodili s poľským dodávateľom? ďakujem
Odpovedať
@ivana2905 zatial pinpong ale mne to neponahla.Skusaju Poliaci ma prehovorit nech si to dam postavit u Slovakoch a oni dodaju material.TYMTO CHCEM POZDRAVIT MAJITELA SLOVENSKEJ FIRMY KTORA SILOV MOCOV TO CHCE STAVAT.NIKDY VAM TO NEDAM POSTAVIT PO TYCH RECENZIACH.PA
Odpovedať
@radoja mate zlu skusenost? firma anvik sa mi zatial zda celkom fajn. uvidim casom a hlavne kolko to vyjde financne. no laka ma ta rychlost
Odpovedať
@ivana2905 niekde na modrej streche pisal niekto ze nieco pokazili. Musis si to najst.Mna hlavne nasralo ze to tu citaju a hned sa pokusaju blokovat poliakov i ked vedenie z Praefi dalo hned vediet pri prvej komunikacii ze neni problem len dodat material a urobit si to sam.Podla mna je blbost to dat urobit Antiku ked to preplatis.To uz rovno to mozes murovat.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@ivana2905 Kľudne mi napíšte do správy. Býva sa dobre.
Odpovedať
Profilova fotka
@ivana2905 My ale nemáme dom od Anviku ale od Silicateworld
Odpovedať
@kuratko22222 ešte lepšie z kaluže do blata! BTW viete o tom, že Silicate World skrachoval s obrovskou pokutou za krátenie DPH?
Odpovedať
V montovanom dome musí človek počítať ze bude bývať okrem svojej rodiny v dome aj so zvieratkami a budú vydávať kadejaké zvuky hlavne v noci v stenách v strope všade 🙂
Odpovedať
@rudy5 netrep prosím ťa.
Odpovedať
Myslíš ze trepem ja čerpám so skúsenosti ty z čoho? 3 kamaráti majú montovaný dom u nás v dedine do 5 rokov ma každý doma zvieratko nie jedno celé rodiny a co som čítal tak to ma veľa ľudí nie je to nič výnimočné je to len otázka času.
Odpovedať
Profilova fotka
@peter977 My bývame4 roky. Dom staval dveloper. Panely mal od Silicateworld. My sme s nimi nič nemali. My sme spokojní.
Odpovedať
@kuratko22222 Ale teraz je tá firma mŕtva, chápete ten rozdiel, všakže?
Odpovedať
@rudy5 jáj murované domy sú imúnné všakže od myší, potkanov, kún a hmyzu. Lebo ten hmyz alebo to zvieratko vie presne ktorému domu v dedine sa má vyhýbať a ktorému nie
Odpovedať
Na rozdiel od montovaného domu ho nemáš v stenách a nerobia si chodbicky a hniezda vo vate po celej chalupe. Už si bol v takom dome kde sedíš večer pri telke a pozeráš film a poza chrbát ti v stene čosi sramoti a raz to je tam raz tam? Je hej nič príjemné preto by som do montovaného domu v živote nešiel. Ale to len tak mimo témy.
Odpovedať
@rudy5 Ako sa do tej steny dostane?
Odpovedať
Neviem ako sa dostanú nepatral som po tom ani ma to nejako nezaujíma myslím ze ani samotny majiteľ sa nikdy nedozvie ako mu to tam nalezie ale asi sa dostanú a dosť ľahko, vedľa sused to nemal dlho a minule sme boli na pive a hovorí ze žena sa mu už začala sťažovať ze majú spoločnosť doma
Odpovedať
@rudy5 evidentne si na túto tému odborník. Nevieš prečo ale vieš, že všetky montované domy sú na h... lebo sa tam nasťahuje zver alebo hmyz.
Odpovedať
Profilova fotka
@rudy5 môžeš mi vysvetliť ako sa dostane nejaké zviera do vnútra panela ? Keď si si nevšimol diskusia je ku montovaným domom s keramickeho kompozitu resp. Ako z panelov poskladaný to je prakticky betón 😀 tam sa fakt nedostane ani mravec
Odpovedať
@peter977 Netvrdím ze všetky, ale je to vysoko pravdepodobné
Odpovedať
@dexter89 Ja viem o com je téma, možno to je len blbá náhoda neviem ale píšem skúsenosť akú má kamarát ktorí býva 200m odomna
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku

Odpoveď na príspevok od radoja:

Ja rozmyslam nad objednanim produktu priamo od vy…
@radoja ako si dopadol?
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?