Class2 bauholding

Dobrý deň, nájde sa tu niekto kto staval cez firmu Bauholding Class 2 dom? My sme v procese výstavby a chcem prezistiť nejaké informácie. Ďakujem
Odpovedať
ahoj, ja som len planoval, ale nakoniec nepojdem pravdepodobne do poschodoveho. Kazdopadne, ak sa bude dat, nazdielaj nejake info z vystavby. Vdaka.
Odpovedať
@ivanaadamova čo potrebujete vedieť ?
Odpovedať
@pantheonsk určite sa podelím o informácie aj foto , možno to niekomu pomôže. My keď sme hľadali tak pri tomto type domu je tých informácií a recenzií veľmi málo
Odpovedať
@berek zháňam reálne fotky ako vyzerá vonkajsi komim z piecky po fasade pri class2 lebo sa k tomu neviem dopátrať
Odpovedať
@ivanaadamova vdaka ja som mal zaujem o class, ale asi pojdem do nie poschodoveho, resp do inej firmy - kvoli vacssej variabilnosti kedze 12.5m siroky pozemok nepusti, ale aj tak som velmi zvedavy na skusensoti.
Odpovedať
@ivanaadamova tak ako neuveríte ale toto za chvíľu budem aj ja riešiť. Tiež si už lámem hlavu ako to poriešiť, ale rozmýšľam že to budem riešiť s človekom u ktorého budem aj reálne riešiť komín, možno niečo poradí, navrhne. Tie fotky čo aj sú na internete tak to sa mi nepáči.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?