Býva niekto v bungalove 567?

10. júl 20151420
  • Dobrý den. Každá terasa, když je prázná, tak je dostatečně velká. Až ji zaplníte tím vším nezbytným, ale opravdu jenom tím životně nejdůležitějším, tak je každá terasa malá. Já mám terasu 6 x 4 m a když jsme tam sami s manželkou, tak nám stačí. Když přijedou syn, snacha a jejich 2 lumpíci, tak se tam tak tak vejdeme. A když náhodou přijede současně i druhý syn ve stejném složení, tak se tam nevejdeme ani náhodou. Dneska bych udělal terasu 6 x 5 m.
    S pozdravem Laďa

• my sme zatial iba vykopali terasu 6x4

• @igrak Mas foto?

• Sponzor fóra
  • @ladajaskva  Dakujem za usmernenie..... Nemate prosim foto?

• Dakujem vsetkym za reakcie. Rozmyslali sme ci 3m sirky bude dost, ale urobime tiez 4m.

• mmia111: mam, len musim pridat, pockaj do zajtra ok.

• přeji krásny den. chci se zeptat na ceny b.567. samozřejmě vše svepomoci 😃 . zajimalo by mne ceny těch nejdražšich položek. střecha,okna, a jaké máto topeni,?? dočitám se zde že je tentodomek malí co vy všichni nato? děkuji za rozumné odpovědi s pozdravem petr

• Ahojte, postavil alebo stavia niekto 567, kto by bol ochotný sa so svojim dielkom pochváliť a umožnil nám si ho pozrieť naživo?? Dakujem

• Zabudla som dodať, že v okolí Bratislavy

• Ahojte,
    vedel by mi niekto poslať foto real.projektu alebo výkaz výmer? chceli by sme postaviť tento domček svojpomocne so sedlovou strechou a s drobnými zmenami, ale potrebovali by sme si spraviť nejakú hrubú cenovú kalkuláciu ešte pred tým ako by sme si objednali projekt. ďakujem Vám pekne. jymmitooo@hotmail.com

• ahojte. uvazujeme velmi silno nad tymto domcekom, len by sme ho chceli vidiet nazivo. je tu niekto z okolia nz, kto ho ma postaveny a nevadila by mu nasa kratka navsteva 😉 ?

• @izabela  prosim vas a kolko vas tak priblizne stal domcek ?

• Dobry den,tiez by ssme chceli stvat tento domcek mohli by ste mi prosim poslat rozpocet kolko vas vysiel ? Dakujem

• @jymmitooo  Dobry den,tiez by ssme chceli stvat tento domcek mohli by ste mi prosim poslat rozpocet kolko vas vysiel ? Dakujem

• Dobry den,tiez by ssme chceli stvat tento domcek mohli by ste mi prosim poslat rozpocet kolko vas vysiel ? Dakujem
    @s89

• Sponzor fóra
  • Zdravím,má niekto tento dom postavený v žilinskom kraji?Chceme ho stavať ale radi by sme ho videli naživo.Dakujem

• @susi189  Dobry den,tiez by ssme chceli stvat tento domcek mohli by ste mi prosim poslat rozpocet kolko vas vysiel ? Dakujem

• @fiktus  Dobry den,tiez by ssme chceli stvat tento domcek mohli by ste mi prosim poslat rozpocet kolko vas vysiel ? Dakujem

• @dobru  Dobry den,tiez by ssme chceli stvat tento domcek mohli by ste mi prosim poslat rozpocet kolko vas vysiel ? Dakujem

• Dobrý deň, chcem sa opýtať tých, ktorí už bývajú v tomto bungalove, či im priestorovo vyhovuje, či sa im nezdá malý, resp. či postačuje obývačka s jedálňou aj v prípade, že sa zíde väčšia rodina čo prídu na návštevu priatelia?

• blacksr, píšem ohľadom domu B1184, tú kúpeľňu, prečo by ste dali skôr do priestoru schodiska? tam kde je pôvodne, sa mi zdá priestrannejšia a do pravého horného rohu by som dala ešte sprchový kút. Do priestoru schodiska práčku a žehlenie. Aký máte na to názor? Ď.

• @blacksr .píšem ohľadom domu B1184, tú kúpeľňu, prečo by ste dali skôr do priestoru schodiska? tam kde je pôvodne, sa mi zdá priestrannejšia a do pravého horného rohu by som dala ešte sprchový kút. Do priestoru schodiska práčku a žehlenie. Aký máte na to názor? Ď.

• @kristina13  ahoj, prosím ťa dali ste sa nakoniec do stavby tohto domčeka? Alebo sa ti podarilo získať nejaké rozpočty za koľko sa ho podarilo postaviť?
    Dostali sme ponuku na tento domček, tak by som chcela zistiť, nakoľko dobrú cenu nám ponúkli, či nad tým vôbec uvažovať alebo nie...
    ďakujem.

• @barunka  ahoj, ano dali sme sa na to,zatial mame mury a veniec a vsetko aj s papiermi okolo toho nas zatial vyslo na 15000 aj s robotou,material a tie rozne papiere k tomu. Znama ma tento dom,nevie presnu sumu ale okolo 50000 ju vysiel,bez zateplenia. Aku sumu navrhli vam ? 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    PT-GIPS - strojové omietky Robíme strojové sadrové omietky Baumit a strojové vapennocementové omietky Baumit po západnom Slovensku. www.ptgips.sk
    Výrobná firma zo Slovenska zal. 1993
    ... drevohliníkové okná a dvere
    ... hliníkové okná a dvere
    ... stropné systémy
    ... tieniaca technika
    Poskytujeme kompletné realizácie sklenených produktov.
    Články od našich partnerov
    Odstrihnite sa od zateplenia
    Klasicky nadčasová kúpeľňa
    Keď maľovanie a stierkovanie nie je len o estetike
    Archív článkov od partnerov