Aký je váš názor na Bungalov 333 a Bungalov 567?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahoj. Zaujimal by ma Vás názor. Rozhodujeme sa medzi týmito domami, priatelke sa paci 567, mne 333. Vdaka :)
Odpovedať
ahojte, my máme B567,už v ňom bývame 2 roky, je super. Kotol sa zmestil do chodby aj s 200 l nerezovým zásobníkom vody - kotol vyzerá ako chladnička/aj si to všetci mysleli keď k nám 1.krát prišli/ - jedná sa o kotol Geminox /má v sebe zásobník aj rozdeľovač - my máme aj podlahové kúrenie aj radiátory-v 3 zadných izbách/.
Odpovedať
Profilova fotka
osobne sa mi zda "cistejsie" rieseny ten B333 :-)
Odpovedať
@katarinka2010 v tom pripade ak tam chcete toto vsetko napratat, asi by som rozmyslal nad malou pivicou s pritupom zvonku. My sme ju "museli" dat a som rad, ze mam kopec odkladacieho miesta a hlavne ten kotol mi nebude zavazdat nikde na chodbe, kde mozem dat vacsiu skrinu. nepredpokladam ze pivnica s rozmerom napriklad 3 x 3 metre predrazi stavbu o neskutocne peniaze, ale usetri kopec miesta na vykurovaciu zostavu a hlavne na taku ako pises ty. A este by sa tam naslo kopec miesta na velky zasobnik na pelety
Odpovedať
Profilova fotka
my mame domček 567 zvačšili sme o meter izby a sme strašneee spokojny je prefektne premysleny utulny a krasny :-) ;-) ale asi pre každeho je jeho domček ten naj a kotol mame v tom wc na chodbe aj ho tam nechame nieje vidno a wc zatial druhe neriešime aj tak to bude len take ked sa bude vonku niečo robit pretože kupelka je dost velika a to wc nam tam neprekaža
Odpovedať
@sbombosova škoda, že nevidíme fotky :-( inak máš úplnú pravdu -pre každého je ten jeho domček naj, a B567 je domček útulný, krásny, so skvelou dispozíciou-aj my sme zväčšili izby o 0,30 cm do šírky a veľmi sa teším, až v ňom budeme bývať
Odpovedať
Profilova fotka
@petovar My staviame 567 a uz teraz ten domcek zboznujeme :-) Samozrejme sme len dvaja, takze velkostou nam vyhovuje . Ziadny kotol na chodbe nebude, pretoze mame podlahove kurenie a priestor vyuzijeme ako ulozny . Zasobnik na vodu tak isto schovame do podkrovia a ziadne opachy nebudu spatit obytny priestor ;-) Kazdy domcek je krasny , len si treba vybrat podla svojho vkusu a samozrejme aj poctu obyvatelov v nom ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak my vieme že sme sa dobre rozhodli :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Já dávám hlas bungalowu č. 333. S manželem řešíme to stejné dilema. (567 nebo 333) tedy už máme jasno. B333 je o trošičku větší a když se zvolí se zastřešenou terasou tak nemá chybu!!! Tak hodně štěstí při výběru :o))
Odpovedať
@pipi80 my sme si tiež vybrali verziu s terasou..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, dakujem za prispevky, pravdepodobne to bude 333, s garažou a nekrytou terasou, ale este pockame na coneco, ci tam este nieco neobjavime ;-)
Odpovedať
My sme sa rozhodli pre 567. projekt kúpený, ide sa na vybavovanie. už sa teším na nové bývanie.
Odpovedať
@katkafs Zdravím. My sme práve kúpili projekt, vybavujeme papiere. moc sa tešíme na nový domček. Chcem sa spýtať, či nie je chodba v nočnej časti úzka. podľa pôdorysu sa mi to zdá trocha úzke.uvažujeme, či neuberieme po 10 cm z izieb. Pekný večer.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@kusnirova aj my staviame tento domček, máme hrubú stavbu-vymurované priečky a tá chodba je akurát-z izieb neuberajte-už by boli malé-my sme naopak v 2 izbách pridali po 0,30m na šírku (okrem tej oproti kúpeľni, tá ostala v pôvodnej veľkosti) - teraz majú po 13,5m2
Odpovedať
@ryja ako ste pridali k tým izbám ? natiahli ste dom o tých 30 cm ?
Odpovedať
@kusnirova dobrý večer, nie je úzka, neuberajte z izieb, boli by malé. My tu bývame už 2 roky, dom je super.
Odpovedať
@kusnirova áno, dom sme natiahli o tých 0,30m - my síce máme aj pristavanú garáž po celej severnej strane (pozri môj fotoblog), a tak dom má 17x9 m, ale v tých dvoch izbách sme tú stenu, ktorá susedí s garážou posunuli o 0,30m....sme len traja, a tak sme tú najmenšiu izbu ponechali ako pracovňu
Odpovedať
@katkafs ďakuje za každú radu.
Odpovedať
@ryja Ďakujem všetkým, čo napíšu nejakú radu. rada prijmem všetky rady, prípadne foto na mail tana.kusnirova@zoznam.sk. pekný večer
Odpovedať
Ešte by som chcela poprosiť staviteľov tohto domčeka, samozrejme tým myslím tých, čo stavali svojpomocne, do akej sumy sa zmestili. tie rozpočty sú rôzne, chcela by som si spraviť aký-taký prehľad. nechceme nič extra, iba útulný, skromný domček.
Odpovedať
@kusnirova fotky z realizácií si pozri tu na MS (veľa ľudí tu tento domček stavia) - napr. zuanach, mucik21, sbombosova, fiktus a napr. na českej MS je to album užívateľky dobru, monulin, luky22, ewelina, cikotomas, romisek
Odpovedať
Aj mna by zaujimali tie rozpočty..567čka, 333, ...do akej ceny ste sa zmestili? Dakujem
Odpovedať
Obnovujem temu
Odpovedať
Uz to je asi neaktualne, ale priklanam sa k 333, aj preto, ze uz ho mame objednany :-D , ale najma preto, ze je o nieco vacsi, ma TM a cena projektu nas veeelmi prijemne prekvapila x-) A na rozpocty som aj ja zvedava ;-)
Odpovedať
@bundad potom hodte fotečky..aj my mame B333
Odpovedať
neviete niekto orientacne cenu B 333 s terasou aj s garazou?
Odpovedať
@lucynka44 ako myslis aky je rozpočet? to musis kontaktovat autora projektu fasanga@privileg.sk
Odpovedať
uz som pisala na stranke ale neodpisal skusim teda na tento mejl :) dakujem
Odpovedať
@lucynka44 na mail ti určite odpiše
Odpovedať
ja som si zobral podklad b567 a nakreslil si vlastny podorys, kde som si rozvrhol miestnosti ako potrebujem:) vid moj fotoblog. podla mna je to potom aj ako celkovy projekt ovela lacnejsie ako kupovat original. ale osobne by som si vybral tiez b567
Odpovedať
Profilova fotka
my máme B 567 a je pre nás velmi pekny, hlavne galeria v obyvačke alebo vyvýšený strop čo napr B 333 nemá :-) ale moja kamoška stavá B 333 a myslím, že určite bude velmi spokojná pretože ona po galerii netuži a domček je tiež velmi pekny a dobre riešený :-D a to znamená, že sto ludí sto chutí... :-p obidva maju niečo do seba 8-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?