Ako ste spokojní s montovaným domom?

Zobraz úvodný príspevok
Býva niekto v montovanom dome? Ako ste spokojní s prevedením takto postaveného domu? Plánujeme stavať, potrebujeme rýchlo, no nechceme 2. x stratiť strechu nad hlavou...
Odpovedať
Profilova fotka
@peetak ahoj, môžem ťa poprosiť o info, koľko ťa stál domček, či ho máte na kľúč,alebo holodom atď....? ďakujem
Odpovedať
@verkom ahoj mozem sa spytat mate tam aj domceky do cca 60tis eur? my by sme potrebovali tak 2izby plus teda spalna ktomu..
Odpovedať
@suzana1009 ahoj, máme, alebo pošli mi projekt na nacenenie a ja ti poslem potom cenu, aby si si urobila prehlad, najdi nejaky podorys, ktory sa vam paci a dam ti ho tu nacenit :) posli mi to na skvelydom@skvelydom.sk aj s nejakym popisom, aby som vedela, ze si odtialto :) :)
Odpovedať
Profilova fotka
som úplne zabudla
Odpovedať
Profilova fotka
@verkom teraz som ti to poslala
Odpovedať
@estachova jasne, uz to mam :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, chcem sa opýtať tých,ktorí už v drevodome žijú dlhší čas - nasťahovali sa Vám do konštrukcií stien nejaké neželané zvieratká???? ( myšky, potkany, a pod....) =-) toto bol totiž protiargument našej projektantky k výberu z čoho stavať náš domček. :-( ďakujem veľmi pekne
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Tak toto by zaujímalo aj mna. O tých hlodavcoch.
Odpovedať
Ale teraz som čítal že na to sú odpudzovace formou ultrazvukových tonov taka krabicka myslim 20 € to stojí ake ci to naozaj funguje neviem.
Odpovedať
@pomiuk My sme to mali, preventívne. V drevodome počas stavby na Morave mali hlodavce, tak zakúpili ultrazvukový plašič, zdá sa, že pomohlo. Ale či si na to náhodou tie hlodavce aj nedokážu zvyknúť...? po nejakom čase... Ale keď je stavba hotová, tak o nás hlodavce ani nezavadia...
Odpovedať
Dakujem za infosku snad budu náš buduci dom obchadzať oblukom no pri výstavbe to rozhodne kupim :) Inak ten plašič vraj mení tony prave koli tomuto navykaniu si. Ešte som pocul preventívne vraj niektorý davaju ocelovu siet pod fasadu do výsky +- 1m.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@pomiuk myslis, ze hlodavce zacnu chrumat OSB dosku aby sa dostali "do" steny?
Odpovedať
Ja budem mať fermacell neviem ci chuti viac ako OSB. :) Ale myši si asi najdu pohodlnejsiu cestu do domu ako cez steny aj ked v tej stene maju predsa len pohodlícko a teplo. @cubicomp
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?