Súťaž: Fotka vašej záhrady na titulke facebooku Modrastrecha.sk

Profilova fotka
Ahoj, nášmu Facebooku https://www.facebook.com/Modrastrecha.sk chýba úvodná fotografia a radi by sme ju vybrali priamo z našej stránky. Rozhodli sme sa preto vyhlásiť súťaž práve o ňu! Témou je “Záhrada, moja radosť”. Vložte priamo do tejto otázky jednu FOTOGRAFIU fotenú na ŠÍRKU, ktorá zachytáva vašu záhradu alebo okolie domu. Môžu to byť akékoľvek fotky: kvety, skalky, stromy, hotová či nedokončená záhrada, s úrodou aj bez, detail alebo väčší záber, no hlavne pri vašom dome :-) Fantázii se medze naozaj nekladú. Vyberte tú, o ktorej si myslíte, že je pre Vás tá naj a dokáže potešiť aj náš Facebook a jeho fanúšikov. Súťaž končí v nedeľu 19.5. o polnoci. Fotka, ktorá bude mať priamo tu v otázke najväčší počet LIKE-ov, sa stane našou úvodnou fotkou hneď na následujúci deň, teda 20.5.2013. Pekný deň prajem a tešíme sa na Vaše fotografie. Vložením fotografie súhlasíte s jej umiestnením na Facebooku modrastrecha.sk a v prípade výhry i s jej použitím na mieste úvodnej fotografie. Mário Asmira team
Profilova fotka
naša májová čerešienka :-)
Profilova fotka

Profilova fotka
kedže zahradku len zakladame, krajsiu momentalne nemam :-D
keby sem niekto pridal tie prekrasne magnolie co mu zakvitli..neviem kto to uz mal ale boli to prekrasneee fotky
zahrada u nas tiez este nie hotova ale rada sa pochvalim :-D :-D :-D
foto mojej záhrady, dúfam, že foto je dosť veľká, nejako mi to blbne
Profilova fotka
@mariosmykal a nemôžeme niekoho rovno odporučiť ? Keďže ja som momentálne len vo fáze budovania si záhradky. Síce už mám zopár tují, cypruštekov, skalničiek, pivónií, irisov , oleandrov aj muškátov posadených, ale ešte to nieje ono, chýba trávnik. A pre mňa je motiváciou a záhradou No1 na Modrej streche, záhrada - exteriér od užívateľky @svetlusa7 :-)
Profilova fotka
Naša trojročná záhrada
moja zahrada, moja radost
Profilova fotka
Samkov z láskou robený domček lesným škriatkom... pod naším smrekom.
1

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?