MT Ultra

Dobry den, chcem upozornit buducich zakaznikov na spolocnost MT Ultra pod vedenim p. Marosa Taliana. Ide o neserioznu firmu, ktora sa navonok javi ako velmi ochotna a vo veci sa vyzna. Ale v detailoch je skryty diabol. Mna tento pan okradol o par tisic Eur, pracu odfusoval, a nedokoncil s tym, ze dovodom je nezaplatanie zalohovej faktury. Na materialoch si navysoval 30-300% prirazky, za pracu, ktora bola nekvalitna si vypytaval sumy vyssie o 100% v porovnani s ostatnymi firmami. Viaceri zakaznici sa stazuju na jeho pracu, nakolko bol uz aj televizii na Joj a Doma s Markizou v Reflexe, kde zakaznika zavadzal pri stavbe domu (navrhujem pozriet). Firiem si dany pan zalozil uz viac nez dost, upoizornujem na meno Talian Maroš, Sečovce.
Odpovedať
je dobré zverejniť meno neseriózneho človeka alebo firmu, určite to mnohým pomôže pri rozhodovaní. To je super. Mám len takú otázku, ako ťa oklamal o par tisíc eur? Ako v dnešnej dobe človek dá niekto pár tisíc eur niekomu dopredu a potom príde o ne? Dnes je internet a dostupnosť informácii, tak si každého preklepnem pred tým než mu dám značnú časť peňazí. Občas firmy pýtajú zálohu, ale vyplatím až po dodávke tovaru na stavbu, do bytu. To je za tovar. A zálohu za službu dopredu? Asi ťažko.... No ak by predsa to bola podmienka, dám možno 1-2 stovky a nech začnú pracovať. Priebežne kontrolujem a po zistení, že sú fušeri, tak ich ženiem osratou metlou von.. a prídem max. o tú stovku..
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
@insed no celkom jednoducho moze takto clovek dopafnut, preto sa tu na modrrj streche vedu rozne debaty. Ja som dopadol este celkom dobre, mne robil este za cias ked sa aspkn tvaril ze chce aj nieco robit a nie len kradnut. Moj prispevok je tu: https://www.modrastrecha.sk/forum/fas...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
@strecha28 Prosím vás prečo tu nedáte svoje meno ale píšete anonymne
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?