Katastrofa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
To sem nebude nikto chodiť, ak to nedáte do poriadku.
Odpovedať
@zita19 @jamk1 prepáčte za hlúpu otázku. Co je to OS.? Fakt neviem co to znamená...
Odpovedať
Domyslel som si operačný systém.... Hurá...
Odpovedať
@jamk1 ano, davam ti za pravdu. Lenze Modra strech nie je bankova aplikacia. Tu nejde o nic, v banke o penezi, a tam zla funkcionalita zaboli. A aj taky George po nasadeni zozal rovnaku slavu ako nova MS, a teraz neviem ci sa nieco vylepsili alebo sme si zvykli. V kazdom pripade, na George sa peniaze dostali tam kde treba, takze funkcny bol od zaciatku, aj ked vyzorovo bol dost krepy. A roztahany velkopismenkovy, rovnako ako nova MS je dodnes...
Odpovedať
Profilova fotka
treba spisat peticiu............ :) kto uvazuje ze pri novej verzii tu bude podstatne menej, alebo vobec chodit.......??? ale vazne.., teta.., je problem nechat aj straru verziu a secko bude poriesene.......???
Odpovedať
@mimms ja s novou verziou mam jediny problem, ze je "moc riedka". Ale aj ked tak ostane, az tak to nevadi. Aj na starej verzii som chodila cez "favorites" rovno do blogov alebo do diskusii, uvodnu stranku som videla raz za rok, ked som sa uklikla. Pocitam s tym, ze za par dni sa aj s novou stotoznim...
Odpovedať
Profilova fotka
@daralbajda Operačný Systém :-)
Odpovedať
@jamk1 mne to tak isto ukazuje na mobile. Tiez mi nefunguje zooom do minusu iba do plusu
Odpovedať
Toto mi pripadá ako e-kasa daniarov,na to aby fungovala muselo si spusta ľudí kúpiť najnovsi OS aby to išlo....
Odpovedať
@janamartish Tak ako zita povedala je moc “riedka” :) Prikladam foto napr uvodnej stranky. V starej verzii vidim bez zoomovania a scrolovania - 8 fotoblogov, 15 najnovsich prispevkov do fora, reklamny banner, 3 clanky od partnerov a kusok sekcie od profesionalov V novej - 6 fotoalbumov, 7 prispevkov do fora, banner a to je vsetko. Toto je napriec celou strankou a komentov. Menej komentov vidiet a clovek musi viac nabehat mysou alebo prstom :) za mna na desktop a tablet zle. Podotykam som na tablete, IOS. ALE...Skusil som mobil. Kedze mobil je mensi tak tam nove zobrazenie, vacsie/roztiahnutejsie je v pohode aspon clovek na to vidi. Cize ludia co pouzivaju na modru strechu mobil tak su asi s tym v pohode ale na tablet a desktop podla mojho nazoru je viac ludi co sa stazuje. Stranky ktore chcu vyhoviet “mobilnym” ludom idu cestou aplikacie. Univerzalnu stranku aby vsetci boli spokojni je tazko urobit a vzdy to bude 50/50.
Odpovedať
Profilova fotka
@zita19 no vyhoviet sa neda kazdemu...
Odpovedať
Profilova fotka
V podstate mi re-dizajn stránky vôbec nevadí, je v pohode... no asi ako väčšine mi vadí tá "rozťahanosť" či už textov alebo polí... veľmi to "ťahá oči" a fakt aj na mojom 24" monitore pri normálnom zobrazení (100%) mi to príde veľmi nekomfortné... ja som si upravil jednoducho lupou veľkosť zobrazenia na 80% a podľa mňa je to lepšie aj keď to samozrejme neupravilo rozloženie ale aspoň zmenšilo fonty a pod... prikladám fotky.. neviem či to na nich bude vidieť... s týmto by som sa určite pohral a zmenil to.. 😉 (prvá fotka 80%, druhá 100%)
Odpovedať
Profilova fotka
@janamartish texty sa mi zobrazujú už správne...
Odpovedať
Článok sa načítava...
je to omnoho pomalšie
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?