Staviate dom svojpomocne alebo s firmou?

Zobraz úvodný príspevok
Dobry den priatelia, planujete stavbu rodinneho domu? Zverite svoje sny tuzby poziadavky stavebnej firme, alebo vysukate rukavy a idete do toho svojpomocne? Co je pre vas klucom k rozhodnutiu Potesime vas, obe moznosti su elegantne zvladnutelne s Ytongom. Ako? Vdaka jednoduchosti a komplexnosti systemu
Profilova fotka
Ďakujem za vaše príspevky, zajtra pokračujeme vo finále tohto týždňa. Prajem pekný zvyšok dňa.
@julo_ytong súhlasím, že rozoberať cenu výrobku, a jeho cenotvorbu na tomto fóre je nezmysel. Napriek tomu však @dominik_boksansky položil otázku, aká je výhoda Vášho produktu (ktorý je najdrahší na trhu) voči konkurencii. Skúsim to premietnuť na mňa: Chystám sa postaviť chatu v rozmere 5x7,8m, s podkrovím, uvažujem drevený pochôdzny strop, drevené schody. Postavená bude určite z pórobetónových tvárnic. Nebudú žiadne mimoriadne tvary - pôdorys jednoduchého obdĺžnika. Hrúbku muriva neviem, projekt je v príprave. Aké sú hlavné argumenty, aby som sa pri tak jednoduchej stavbe rozhodol pre Ytong?
@jan83 ak sa neurazis tak ti odpovim miesto neho rozdiel jedine v cene, a mas to jednou vetou aspon nemusis dva strany glupocinoch citac, postav zo solbetu a za tote penezi postavis raz taku chyzu vsak kavader jak kvader,
@julo_ytong keby si cital niektore temy neviem ci by si pisal, ze "technicke" forum :-D
hmm porovnavat solbet s ytongom? solbet je o dost makksi :)
@johnyfly1 mäkší...no neviem....
Profilova fotka
@jan83 Pozdravujem, takže hlavné argumenty? ľahká spracovateľnosť- svojpomocná montáž, dobré tepelnoizolačné murivo - chatu by som riešil ako jednovrstvové murivo, predpokladám že ju nebudete využívať pernamentne, jednoduché drážkovanie...... je toho viacej, neviem čo hrá u vás prioritu :o)
Profilova fotka
@kavar ...ďakujem za pomoc, ale porovnával by som porovnateľné :o)
Profilova fotka
@dominik_boksansky ...uvedomil som si to hned ako som to napísal.... Veď práve, mi tu s kolegami prichádzame na týždeň konzultácii, ale všetky "odborné" diskusie nestíham čítať.... :o)
Profilova fotka
@johnyfly1 .....mäkkší nemusí byť, ale má iné vlastnosti
@julo_ytong neni za co
Profilova fotka
@kavar ;-)
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Milí priatelia výstavby ;-) dnes končíme týždeň s YTONGom, ďakujeme vám za vaše príspevky a podnety. V prípade dalších otázok na materiál YTONG neváhajte kontaktovať priamo pracovníkov Xella Slovensko. V mene nášho teamu technikov vám prajeme úspešné stavby.

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?