Prečo nejdú radiátory ak teplá voda ide?

Zobraz úvodný príspevok
Prosim vas, poradte mi. Nejde mi kurenie. Kotol funguje, lebo teplu vodu normalne zohrieva, ale radiatory nehreju. Viete mi poradit preco? Co mam s nimi robit? Myslim si, ze radiatory su v poriadku, su uplne nove a je v nich voda, lebo som ich skusala odvzdusnit, a vyteka z nich voda. Mam hlinikove radiatory Xhenia (zapojenie zo steny zhora a zdola) zapojene na plynovy kotol. Co mozem urobit, aby sli? Pretoze moji robotnici nemaju cas prist, uz styri dni "chodia" a ja by som uz konecne chcela ist byvat. Co radite? Co mam vyskusat urobit? Prosim, poradte mi. vdaka!
Odpovedať
1
2
@bigsnake353 Zdarec,možeš tam mat viacej problemov-,zaseknute čerpadlo,špinavý filter,mal by si skontrolovat aj tlak v expanzke,či tam maš vobec vzduch.
Odpovedať
@blackomt V umiestnení expanznej nádoby to určite nebude :-) A určite ani u rodičov ju nebolo treba prekladať :-) @bigsnake353 Pokiaľ sa nestratí vzduch z expanznej nádoby, tak nie...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Dobrý deň prajem, chcem sa informovať mam Protherm Gepard 25 condens a nedá sa zmeniť teplota UK píše mi to pri stlačení NO.... Ďakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 rokoch
Dobrý den, mam tiež problém taky istý. Kotol protherm tiger, nie je kondenzačný. Tepla voda ide, svieti radiátor, kúrenie nejde. Servisný technik povedal, že obehové čerpadlo ide. ZE treba vymeniť celú riadiacu dosku, nejde signaln spustenie do radiátorov. Stojí 165 eur a nie som si istá ci je to potom pôjde. Na teplú vodu dáva signál, inak casto dopúšťa vodu, znižuje sa tlak, môže byť problém v expaznej nádobe. Co stoji nová? Ďakujem za vaše názory.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?