Skúsenosti s čiernymi batériami v kúpeľni

Zobraz úvodný príspevok
Zdravim, mate niekto v kupelni cierne matne baterie ? Aka je udrzba ? Dizajnovo sa mi to velmi paci ale mame tvrdu vodu obavam sa ze to nebude spravna volba... dakujem za rady
Odpovedať
@sonyija my sme prave nedavno v kupelni po 5,5 roku menili nerezove baterie za cierne matne. Ked som si citala tu odpovede, uplne som bola prekvapena ako odhovaraju. Za mna omnoho lepsie ako nerez (menili sme kvoli tomu, ze asi na jednom cm zvnutra zhrdzavela a zacala pretekat!), mame tvrdu vodu a fajn. Praveze tie nerezove bolo treba kazdy den pretietat, lebo bolo na nich vidno vsetko.
Odpovedať
@evkacka ahoj prosím ťa, môžem sa spýtať aký prípravok používaš na ošetrenie?? My bývame už rok a čistila som cifom alebo dnkmitom. Umývadlove sú ok. Ale tá v sprche má priveľa záhybov a drží sa to strašne na tom.😏
Odpovedať
Profilova fotka
@julaj Dobry den,prosim vas aku znacku baterii ste si kupili?
Odpovedať
Profilova fotka
@paulinkaf aku znacku baterii mate prosim vas?
Odpovedať
@nori_danihelova batérie sú tuším z obi... už neviem názov značky 😊
Odpovedať
@nori_danihelova pekný deň. OMNIRES. Používame rok, sú stále krásne,nič sa nesupe. Udržiavajú sa úplne v pohode.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
@marina14 prosim vas aku znacku baterii mate? dakujem.
Odpovedať
@mirkad82 Mexen sabre
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
@evkacka dobrý deň, akú značku batérií máte, tiež zvažujem čierne, no mám z nich obavy.
Odpovedať
tie cierne by mohli byt fajn, len teda co sa tyka vodneho kamena nie je to este horsie ako na klasickych?
Odpovedať
@evkacka dobry den. mozem poprosiť znacku baterii? dakujem pekne
Odpovedať
Profilova fotka
akoze mne sa to paci, len ako by sa to umyvalo a ako by to vyzeralo casom s vodnym kamenom.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 1 roku
@julaj zdravim. Dali ste si čierne batérie?
Odpovedať
@jana1254 áno,vyššie píšem,že áno. Máme čiernu stojankovu batériu a čiernu sprchovu batériiu. (Už tretí rok)ameň je na nich tak,ako na nerezovych,ale je pravda,že ho vidno viac. Čistím octovym čističom,všetko ide pekne dole. Čierne batérie by ale neboli problém keby ich nepoužívali deti a návštevy 😄 😄 tí spravia neustále potopu,všetko okvapkane,treba to utierať. My domáci dospelí,už vieme,ako pristupovať k tomu,no deťom to ešte potrvá
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch

Odpoveď na príspevok od evkacka:

ahoj, určite chod do nich 🙂 my sme d…
@evkacka Zdravím, pekná kúpeľňa. Môžem sa opýtať na značku sprchovej batérie?Vopred vďaka 😉
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
ahojte. Tiež zvažujeme čierne batérie, no o vodný kameň mi nejde. Skôr sa obávam, či sa nezačne olupovať čierna farba. Tí, čo máte čierne batérie - je finálna farba stále v poriadku? Ďakujem.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od joshu:

ahojte. Tiež zvažujeme čierne batérie, no o vodný…
@joshu 4 roky a všetko ok.
Odpovedať
Mám čierny drez a čiernu batériu už 12 rokov a všetko je v poriadku. Do nového domu dávame všetky batérie čierne- kuchyňa, kúpeľne, wc, sprchové aj bidetovu spŕšku . Všetko siko alebo ikea
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?