Prosím o radu pri neodtekani sprchoveho kúta

Zobraz úvodný príspevok
Zdravim.Je tu niekto šikovný kto mi poradí čo mám správit ak mam problém s odtekajucou vodou v sprchovom kúte.Je to veľmi zaujímavé pretože tento problém nie je stali ale je to na etapy 6mesiacov bolo všetko Ok a teraz už druhý týždeň nám to zase neodteka.skusali sme Hydroxit,jar,ocot...Tak by som som bol rad ak by mi niekto poradil ako sa tohto problému zbaviť.Dakujem
Odpovedať
1
2
@zdenkakt najlepsie sa to prepcha wapkou a hadicou na odpady. Ja to tak vzdy robim a 100% ucinnost. Chemia moc nepomoze a ani kyselina solna. Ta spirala je nic moc. Ak krtko, tak ten s rotacnou hlavou, ten je velmi ucinny.
Odpovedať
Profilova fotka
@zdenkakt Už devět let úspěšně čistím odpad štětkou na zkumavky. Je dlouhá, tak dosáhne až na dno sifonu. Párkrát s ní zatočím a všechen bordel krásně vytáhnu ven. Pak propláchnu vodou a sifon je jak nový. Štětka se dá koupit v domácích potřebách do 40ti korun ;-)
Odpovedať
@gabal ja tak mam kefu na flase ci sa mi zmesti do sifonu.. ;)
Odpovedať
ja ma podobny sifon a raz za cas ho musim stale precistit, rucne, teda manualne. rozobrat a vybrat z neho vsetok bordel (hlavne vlasy). Po vycisteni zasa vsetko by malo byt OK, ked to predtym bolo OK
Odpovedať
Profilova fotka
@bovary A pomáhá to? Už jsem někde četla, že se dá použít dětský kartáček. Já zatím používám tu štětku. Toho fujtajblu co s tím vytáhnu. Je to vždycky hrouda vlasů a usazenin :-p
Odpovedať
@gabal jasne ze to pomaha. tiez odtial vytiahnem kopu bordelu. Mam dlhe vlasy. Sice mame aj sitko ale aj tak sa presmyknu dole... ;) A zubnou kefkou cistim tiez ale ten usadeny vodny kamen v odpade. Ale mame este ten stary typ sifonu. Nie ten s dierkami..
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?