Strateny montazny kluc na panty zasteny sprchoveho kuta Glass 1989 Soho GMN0008T50L

Neriesil nahodou niekto strateny montazny kluc na panty na sklenu zastenu sprchoveho kuta Glass 1989 Soho GMN0008T50L? Mal by to byt taky dvojcuplikovy kluc. Bohuzial sa mi stratil, a dodavatel ho vraj uz nedodava, udajne bezna monterska vec (ale nie u mojich monterov).. V prilohe fotka ako to vyzera.. Tie cupliky su od seba vzdialene necely 1cm.. Vdaka.
Odpovedať
ja som si take cosi vyrobila z korkoveho stopla. Zatlkla som tam klinceky tak aby hlavicky trcali a fungovalo. Sice som nepotrebovala ani velky krutiaci moment ani moc presnost. Nemoze byt problem spravit aj to co tebe chyba
Odpovedať
Profilova fotka
@kenny123 alebo skusit do dreva naskrutkovat skurtky odhadom M3 v potrebnom rozostupe
Odpovedať
@richard71 presne toto som myslela, len my bolo ako zene trapne davat chlapovi navod :-S
Odpovedať
@kenny123 elektrikarske zahnute kliešte by nestačili?
Odpovedať
Vdaka za info, ja len ze ci niekto nevie o origos nastroji. Tym ze to je pohladove, radsej som chcel ist pokial mozno bezpecnou cestou, aby som to zbytocne neposkrkal.. Ale aj tak vdaka.
Odpovedať
Nepomohli by?
Odpovedať
@kejsix, @pistikus to vyzera dobre. vdaka za tip!
Odpovedať
Profilova fotka
@kenny123 vola sa to segerkove klieste
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?