Premena kúpeľne

Ahojte chcem sa opýtať máte niekto kúpeľnú veľkú teda malú 3 x 2 mame takúto no ideme ju zrekonštruovať len potrebujeme do takejto malej vprata aj wc druhé pripadne dispozične bude asi všetko ináč a tiež poraďte aku dlažbu a obklad by ste zvolili k nábytku ďakujem za každú radu úplne ideálne by bolo keby nám niekto ju tu na mk navrhol aby som to dala len tomu kto to bude robiť 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
K tomu treba nacrt miestnosti, ak je okno, kde su dvere, kde maju byt vyvody...
Odpovedať
@lenkito10 pridám fotto
Odpovedať
Takto to momentálne vyzerá
Odpovedať
Profilova fotka
.
Odpovedať
Profilova fotka
a teda co sa tyka nejakej konkretnej predstavy to mate? ked si pisala ze skor obklad navrhnut a taketo volaco?
Odpovedať
@lenkito10 v tej prvej možnosti by som pridal ešte nejakú zástenu pri WC. Ale tak to je už detail a vec vkusu.
Odpovedať
@richto práveže nič nemám neviem ani čo sa hodí k nábytku keďže ten zostava
Odpovedať
@fragmo ďakujem krasne
Odpovedať
@lenkito10 tak som to akosi myslelala aj ja len neviem či sprchovy kút dať či vaňu aby to nebolo zapratane
Odpovedať
@anezka1987 ostáva aj tá doska pod umývadlom? Ak áno, tak by som dlažbu a obklad volil bielu, šedú a podobne, aby to nejak ladilo, s týmto. Ak nie, tak je to úplne jedno, lebo skrinky zladíš s hocijakou farbou si myslím.
Odpovedať
Profilova fotka
Jedna moja známa teraz prerába byt a rovnako aj kúpeľňu, dala si na ňu vypracovať návrh tak zistím, že od akej firmy alebo teda u koho a napíšem.
Odpovedať
Profilova fotka
Kupelna je pekna, skoda ze ju treba prerobit. Treba sa rozhodnut ci chcete vanu, ci sprchu, ci obe. Obe asi nie, ked pises ze to nechces mat zapratane. Deti bez vane preziju. Vana zaberie miesto priestorovo, sprcha aj vertikalne. Aku velku vanu, alebo aku velku sprchu, moze byt sprcha pri okne... Druhe wc sa neda dat inam? Ked uz idete prerabat, neprisposobuj to nabytku.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@lenkito10 ja tak rada pozeram tieto vase navrhy a zakazdym pozeram, ze ktora moznost by sa mne tak pacila 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@lulaw niektore su len na predstavu, ked si hovorime, "a ako by to vyzeralo keby toto bolo tam..." A potom uz len vylucovacou metodou.
Odpovedať
Profilova fotka
@lenkito10 mne by ani nenapadlo ale tolko moznosti, ze ako by sa to dalo vymysliet. Nie nadarmo robia ludia dizajnerov a navrharov 😄
Odpovedať
Profilova fotka
@lulaw ale tak to si nemyslím, že by ti nebolo napadlo, keby si musela niečo vymyslieť, tak by si isto vymyslela. Ale rozumiem, ako si to myslela si tými dizajnérmi. Je pravda, že oni majú také iné to cítenie a vedia zladiť kadečo.
Odpovedať
@anezka1987 to zrkadlo si kupovala na predajni alebo objednávala odniekiaľ? Chcel by som objednať, len sa obávam tej dopravy.
Odpovedať
@peky1984 to som kupovala v obi ale chcem zmeniť z okrúhle
Odpovedať
@anezka1987 mne tam praveze skor asi taketo oblznikove pasuje ako okruhle, mozno by som to podsvietenie nan doplnil.
Odpovedať
Profilova fotka
@tremmo ale tak ano, keby som musela, tak by som vymyslela, len prosto ja nemam pre to take to esteticke citenie nejak.
Odpovedať
Profilova fotka
@lulaw ale nie, však v pohode, veď na to sú predsa tí dizajnéri 😉
Odpovedať
@anezka1987 presne mi to napadlo, okruhle by sa k tomu celkovemu dizajnu hodilo asi viac 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@eva_ave1 to vas obdivujem, ze mate taketo citenie, ze ci hranate alebo okruhle, pre mna zrkadlo ako zrkadlo, ha.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?