Podomietkové WC Geberit vs Grohe

Ahojte, riešime akurát kúpelňu, pričom bude v béžovo zlatých farbách, baterie a doplnky Grohe brúsené zlato. Neviem si predstaviť mať klasické biele tlačidlo na Geberite, preto ma napadlo dať podomietkový modul od Grohe, kde sa dá vybrať povrch tlačidla v presne rovnakej farbe ako ostatné veci. Mám len obavu z toho, ako je na tom kvalitovo. Geberit máme aj teraz už niekoľko rokov a žiaden problém. Ako by ste sa rozhodli? Geberit alebo Grohe?
Odpovedať
Geberit je istotka, skus zavolat laborman do Velkeho bielu - oni su priamo dovozcovia Geberitu, mozno ti ponuknu nejaku slusnu alternativu
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
chybu neurobite ani s jednou znackou, myslim, ze dokonca kvalitovo su o nieco lepsie ako geberit. Predavam grohe dlhe roky a zatial ziadny problem... len si dajte pozor ked vam to budu instalovat, majstri su zvyknuti na geberit a stalo sa mi u jedneho zakaznika, ktoreho som presvedcil na grohe, ze mi volal, ze mu velmi slabo splachuje len taky cicerok vody, tak som tam isiel a ten zakaznik mi hovori, ze instalater mu povedal, ze to ma za to, ze vymysla hociake no name znacky 😄 Problem som vyriesil za 10 sekund, otvoril som tlacitko a nebola uvolnena prepravna poistka, ktora fixuje system aby sa neposkodil pri preprave... takze treba si len ustriehnut montaz...
Odpovedať
Ďakujem za pomoc, pôjdeme teda si do Grohe, snaď nesklame 🙂.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 11 mesiacoch
@gamastudio prosím viete mi poradiť čo robiť ak mi z misy strieka von na podlahu voda? Mám wc Grohe bez splachovacieho okraja. Ďakujem veľmi pekne
Odpovedať
Profilova fotka
@374andy ak je podomietkova instalacia Geberit, tak treba osadit protivzduvaci clen 240.476.00.1. Ak je to nieco ine, otravuj toho kto ti to montoval 🙂.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?