Kúpelňa - obklady - Vaše návrhy na zmeny

29. aug 202220

Zdravím Vás. Rada by som sa s vami podelila o vizualizáciu kúpelne a uvítala prípadné návrhy na zmeny 🙏🏻 Budem povďačná

• @didushik  u mna velmi zasadne, ja by som vecko nechcela hned oproti dveram. Neda sa ho otocit o 90 stupnov a dat ho na druhu stenu? A vedla neho nejaky murik. Len to tazko z tych pohladov, chcelo by to podorys s rozmermi.

• @wivik  wc je uz osadene 🙌🏻

• Pekné, decentné a elegantné. Ak sa vám to páči, tak to tak spravte. Za mňa super.

• Sponzor fóra
  • A ešte. Z tej mantry, že nie záchod proti dverám si netreba nič robiť. U nás je to tak a žiaden problém. Dokonca jeden máme v kúpeľni, kde je stena z číreho skla. Tá však patrí ku spálni.

• @didushik  mne sa to tiez paci

• @didushik  nic si z toho nerob to WC proti dveram je uplne v pohode. Aj tak na WC sa clovek zamkne rakze to je uplne jedno. 80% samostatnych WC je otocenych proti dveram a nikomu sa nic nestalo.

• Vizualizacia pekna, moze byt, ale mne by sa tam mozno pýtal nejaky dekor, jednofarebne steny mi pridu trosku fadne, ale zas sto ludi, sto chuti.

• @ascedant  mne tam tiež niečo chýba

• @didushik  ja by som zeleny obklad dala len za vanu a za zachod...nie na celu stenu s oknom

• @mellie111  mozem to takto skusit dat prerobit a uvidime

• @didushik  mne sa to veľmi páči, nič by som nemenila 😉

• Pekný návrh. Odkiaľ plánujete mať ten zelený obklad? My zháňame zelenú príp tyrkysovú a je to problém. Ďakujem

• Je to veľmipekne. Ja by som s tym nerobila nic.

• Ahojte ked sa tu riesi kupelme, vopcham sa sem a spytam sa Vas, ako riesite koberceky vkupelni? Kolko ich mate? My sme.zvyknuti chodit bosy, tak my mame aj pred umyvadlom aj pred sprchov aj pred wc. Ale v dome by som chcela len pred wc a pred umyvadlom, pred sprchu dam, len ked sa budeme sprchovat.
    A este jedna vec aknebudu mat ten gumenny podklad, tak mi nan nevylezie asi roboticky vysavac, ze? Vdaka😉😉😉

• @domix147  mna zaujalo ,,pred sprchu dam, len ked sa budeme sprchovat.,, ja neviem to sa sprchujete ako volakedy iba v nedelu? Ci ho budete davat hore dole aj 3x za den?
    A teraz k odpovedi. Mame len pred sprchov a uplne v pohode nie je zima na nohy. Ja som bol nauceny chodit v papuciach a v nasom chodim na boso. Podlaha je zaizolovana a je tepla stale na bosu chodzu. Roboticky vysavac ich pozuje aj ked maju gumenny podklad. Aspon naz teda.

• Sponzor fóra
  • Mne sa to páči. Aj výber obkladu. Nemám síce rada farebne záväzné kachličky, ale tieto sú príjemné a decentne. Top je to okno. A WC oproti dverám mi vadí jedine na chatách a pod. kde fungujem s viacerými "cudzími" ľuďmi. Doma je to ok, akože kto chce, nech sa zamkne. U nás si ani dvere nezavrieme častokrát.

• @didushik  osobne by som tu zelenu ulozila stromcekovo, za vanoi. Vytvori wau efekt.

Za wc rovnaky, aj k oknu..menej je niekedy viac, staci ked tam to ozivi skrinka s drevodekorom a kvietky.. 😊

• @palo18  no ja si davam vzdy ano kazdy den ten kobercek hore dole. Nenechavam ho tam. Mokry.je pravda, ze by som sa mohla naucit nohy si utriet a az potom sa nan postavit😄😄😄😁

• @domix147  ked sa utries v sprche, mozes potom aj mokrymi nohami na kobercek, tam sa doutieras a kobercek sa uschne bez presuvania. Ked uz si sucha, stupnes na kobercek pred umyvadlom a finisujes hygienu a obliekanie.
    Koberceky pred wc nemame, podlaha je drevo.

• @bernief  ahoj, zelena resp presny nazov je Sage matt je zo Sika 39,99€/m2

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Obrazy, fototapety, šablóny, nálepky, rámiky, farby.
    www.decotrend.sk
    www.tapetymix.sk
    Machovna.sk
    Bratislava
    Machovna.sk - všetko pre Vaše machové obrazy.
    Kreatívna tvorba nápisov a dekorácií.
    Výroba: pečiatky, reklamné logá, drevené výrobky.
    Články od našich partnerov
    5 nezvyčajných využití záhradného domčeka
    Ako býva spevák Opatovský – v útulnom dome plnom hudby
    Pripravme sa spolu – na vodík a na zelenú budúcnosť
    Archív článkov od partnerov