Kupelkovo.sk - podvod?!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, prosím vás máte niekto skúsenosť so stránkou kupelkovo.sk objednávali sme tovar (aj zaplatili) a nikto neodpisuje , telefón nedostupný, referencie ktoré som aktuálne našla nie sú vôbec pozitívne. Ďakujem za akúkoľvek skúsenosť .
Odpovedať
1
2
Preco ste si o nich co to nezistili pred tym, nez ste si od nich nieco objednavali?
Odpovedať
Tak ja neviem, asi som tiež ten "moralista". Ale aby som niečo kupoval narýchlo a nezistil si niečo o danej veci a e-shope, to už v akej by som musel byť životnej situácii. Veď ide o moje peniaze. Ale musím povedať, že ešte sa mi nikdy nestalo, že by som "narazil". Je ale pravda, že ak už si niečo "musím" kúpiť, nekupujem to tam, kde to je najlacnejšie, ale tam, kde to poznám a podľa spokojnosti zákazníkov. Ono, aj tak tie cenové rozdiely nebývajú až také horibilné. A keď je tam väčší rozdiel v cene, aj tak to preplatím buď na poštovnom alebo nejakej podobnej blbosti. Aspoň také mám ja skúsenosti.
Odpovedať
@akabr Zdravím, v prípade kupelkovo.sk som momentálne v rovnakej situácii avšak skrz sviatky som to vnímal že sa dodanie môže natiahnúť, chcem sa opýtať ako ste komunikovali s daným obchodom keďže je náročné sa im dovolať, jedno číslo ktoré som našiel cez Heuréku mi zdvihol pán s tým že nevie o čo sa jedná.
Odpovedať
Profilova fotka
@nigmoz ahoj, komunikovala som len cez email keď som stornovala objednávku ešte so mnou komunikovali s tým , že do 2 týždňov maju prísť peniaze, neprišli. Nikto mi viac už neodpísal nezavolal, už som to videla načisto stratené . Nakoniec asi po mesiaci prišlo zrkadlo.
Odpovedať
@akabr @nigmoz Na stránkach žiadny kontakt s adresou podnikania - podozrivé. Ako aj ďalšie veci: Neuvedené IČO. Odkaz na FB stránky nefunkčný. Na webe dole je logo SAEC-bezpečný nákup, ale na stránkach https://www.bezpecnynakup.sk/sk/certi... nie je kupelkovo.sk uvedené. Ale zrkadlovysvet.sk FB stránky fungujú a presmerujú na kupelkovo.sk Na tomto FB nevidno sťažnosti - majú takmer 3000 sledovateľov, iba ak by príspevky mazali.
Odpovedať
@akabr tak ale mozes byt rada, ze aspon niecoho si sa teda dockala.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Dobrý deň, objednával som zrkadlo moje číslo objednávky 220886. So zrkadlom som naozaj spokojný je pravda však že ich dodanie trvá dlhšie ale s manželkou sme prerábali kúpelku takže nás to nejak nesúrilo. Zrkadlo prišlo tesne pred sviatkami stihli sme ho aj nainštalovať. Sme spokojný.
Odpovedať
@henry_sk Dobrý deň, každý predsa vidí že stránka je dostupná so všetkými náležitostiami ako je kontakt predávajúceho IČO. atď viac v VOP: https://www.kupelkovo.sk/obchodne-pod... myslím že táto Vaša skúsenosť neje na správnom mieste. Sam som totiž objednával a musím sa predavajúceho zastať hlavne keď tu vidím také nezmysli.
Odpovedať
@horvat33 @janpopovicky1982 mas diagnostikovanu poruchu osobnosti a debilitu?
Odpovedať
osobne som odtial co to uz objednaval a musim povedat, ze sme nemali s dodavkou a ani so samotnym dodanym tovarom ziadny problem
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
prispevky "uzivatelov" hore asi bude klasicka "nahoda" 😄
Odpovedať
@janpopovicky1982 Asi som bol slepý, ale IČO a adresu prevádzkovateľa som na stránkach pôvodne nenašiel. Teraz z Vášho odkazu OK. Ale ten SAEC je tam neoprávnene, kým ich neuvádzajú na stránkach bezpecnynakup.sk
Odpovedať
@janpopovicky1982 no este ti nedoplo @shadowmilan vid vissie, ani mu nedoplo. Nema na to mentalnu vybavu aby pochopil moj prispevok.
Odpovedať
@daxxor tak to je ozaj asi individualne. to tak aj byva, ze niekto ma dobru skusenost, niekto zlu. to je tak asi pri kazdej jednej firme.
Odpovedať
@bibiana177 aj to moze byt. ale tak je zvlastne ak od nich niekto nakupil v pohode a inym zas neodpisuju a ani nedvihaju telefon, nie?
Odpovedať
Tak update v mojej veci, dnes mi bolo zrkadlo doručené kuriérskou službou, kontaktovať obchod sa veru nedá, dodanie netrvá toľko ako ho uvádzajú na stránke ale ak je človek ochotný počkať vyzerá to byť v poriadku, jedná sa o malého predajcu ktorý robí retail a nevie ovplyvniť dostupnosť tovaru, preto pravdepodobne tie nedostupné čísla, vonkoncom aj na nálepke na skle je odkaz na poľský webshop. Skrz negatívne recenzie som očakával najhoršie. Zrkadlo som objednával 14.12 dodanie 4.1
Odpovedať
Profilova fotka
Tak mne príde divne keď sa dohodneme na odstúpení od zmluvy s tým že sama predávajúca napíše do 2 týždňov prídu peniaze na účet , čakám peniaze žiadne neprídu a z čista jasna po mesiaci príde zrkadlo nikto nedá ani nič vedieť. koniec koncov som rada že to takto dopadlo ale celková nekomunikácia a nejednanie nikdy viac tento eshop.
Odpovedať
@akabr
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?