Menu Forum

Ako kúpiť byt v Rakúsku? Prosím vaše rady a skúsenosti.

(zamknutá)
7. feb 2014
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
foxo
1
Registroval sa 14. novembra 2010 na modrastrecha.sk. Pridal 1261 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
foxo
1
 @moriak ....nahodou to je super napad,budem tade behat v papierovej krabici jak j.....y radar emoticon na gebulu si dam hydrant s hadicou aby som to mohol zaroven aj polievat !?!? Naa seriem na to jazdite si ako chcete !!! emoticon
19. jún 2012 o 10:50  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
aplikpalik
Registroval sa 10. januára 2010 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk pridal 41 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
aplikpalik
Registroval sa 10. januára 2010 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk pridal 41 príspevkov.
 @ moriak za 100 bodov to video emoticon
19. jún 2012 o 13:08  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
bublifukk
1
Registroval sa 16. augusta 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 348 príspevkov. Má 6 priateľov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
bublifukk
1
Registroval sa 16. augusta 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 348 príspevkov. Má 6 priateľov. Okres Bratislava.
 pri info tabuli som vsimol ze su inak oznacovane Stiege ako na zaciatku .prvej etape sa to tiez menilo?
19. jún 2012 o 13:24  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
mareko4
4
Registroval sa 20. februára 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 775 príspevkov a 4 albumy. Má 2 priateľov. Kittsee, Rakúsko.
  • Už bývam v byte
    Kittsee, Rakúsko
fotoportrét
fotoportrét
mareko4
4
Registroval sa 20. februára 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 775 príspevkov a 4 albumy. Má 2 priateľov. Kittsee, Rakúsko.
  • Už bývam v byte
    Kittsee, Rakúsko
 @bublifukk to nove je popisne cislo domu. byvale stiege 1 je 10na, pred nou ide 9,8,7 a 6ka. Stiege 2 bude 5ka, pred nou, kde si aj ty, bude 4 a 3ka, a byvala 9 a 10 budu 1ka a 2ka.
19. jún 2012 o 13:44  •  už býva v byte  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
pinpo
Registroval sa 20. októbra 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 393 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
pinpo
 @foxo "Zacat maju VZDY koncom buduceho meciaca."
emoticon trefne
19. jún 2012 o 17:30  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
pinpo
fotoportrét
fotoportrét
pinpo
 @foxo mna hlavne hneva, ze ta cesta okolo hyundaiu je coraz horsia a horsia
ono nie je problem, ze sa prasi... ale ze tam nie je cesta
a teraz tam este chodia aj dalsie nakladne auta
resp. keby tie jamy zasypali a na vrch po celej trase nasypali kamencie, tak by sa vobec neprasilo
a boli by sme spokojni vsetci
19. jún 2012 o 17:32  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
bublifukk
1
fotoportrét
fotoportrét
bublifukk
1
 @pinpo kto by to zaplatil emoticon
19. jún 2012 o 20:57  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
giacomik
Registrovala sa 6. júna 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 30 príspevkov.
  • Už bývam v dome
    kittsee, Rakúsko
fotoportrét
fotoportrét
giacomik
  • Už bývam v dome
    kittsee, Rakúsko
 Ahojte, tu je Zsolt Dudas. Pisem cez manzelkine konto. Poznate ma osobne (napr. pinpo, foxo, slumdogovci (Kika s Jankom), Slavka, atd. ... teda susedia na Steinfeldsiedlungu a aj ostatnych sidliskach) alebo aj cez letaky a maily. Tu tabulu 30 km/h sme vybavili prave spolu s p. Rinaldom na podnet p. Sirotovej (ta pani, o ktorej tu niekto tak pochvalne pisal a daval ju za vzor, ako si polieva pred domom a aj foxo si to zobral/zoberie k srdcuemoticon). Pani Sirotova mi onoho casu riadne a emotivne nalozila "hubovej polievky", ale mala aj konstruktivne a racionalne podnety a myslienky a jedna z nich bola ta tabula 30 km/h. Boli a su aj dalsie podnety a napady, ale ako vsetko v zivote, musime to riesit krok za krokom a silami, ktore su kdispozicii. Budem velmi rad, ak budeme pokracovat v konstruktivnej diskusii a naslednej spolupraci a budeme vnasat do nasho zivota a komunikacie aj vtip a dobru naladu (tu u mna vyhravaju foxo, ljboy a pinpo - chlapi super ... naozaj, zivot je lepsi a krajsi s usmevom a vtipom). Kto mozte, pridte zajtra (streda 20.6.) o 19:00 hod. to tej krcmy pri Hyundai Windish a doneste dalsie konstruktivne podnety a dobru naladu. Obe su velmi potrebne. Ide o oboje: o nase veci a aj o volby. Volby preto, lebo som presvedceny, ze oboje ide ruka v ruke a potom aj nase veci=to co nas trapi a nasledne riesenia, mozu ist lepsie a rychlejsie so spravnymi ludmi na spravnych miestach. Dik pekne a vidime sa na Steinfeldsiedlungu. Drzme spolu, budme za dobre a spravne veci a podporujme sa navzajom! Zs,
19. jún 2012 o 22:18  •  už býva v dome  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
foxo
1
fotoportrét
fotoportrét
foxo
1
 ...noo Foxo nebude poziarnikom a drahou vodou polievat obecne cesty emoticon možno az o par rokov,ked bude dement a bude mu z toho strasit v makovici !!! emoticon
20. jún 2012 o 11:08  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
foxo
1
fotoportrét
fotoportrét
foxo
1
 ...ale zas nebudme nespravodlivy a iba kriticky emoticon frau starostke nie sme uplne egal,napriklad oproti stiege 7 a 8 vyrastla krasna botanicka zahrada s pekne udrziavanou dvojmetrovou burinou emoticon a cesty - noo boze aspon vieme kade priblizne niekedy v buducnosti povedu! emoticon emoticon
20. jún 2012 o 11:28  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
foxo
1
fotoportrét
fotoportrét
foxo
1
 @pinpo .. horsia,horsia....preboha nemozes byt aspon trochu tolerantny emoticon a cestovat do prace napr.vrtulnikom emoticon
20. jún 2012 o 11:33  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
foxo
1
fotoportrét
fotoportrét
foxo
1
 @mareko4 ....niektore veci fakt neviem pochopit - napr.kde konci vesmir.co budeme po smrti,je boh,ako funguje telka alebo preco mame na dome osmicku,ked sme vlastne stiege 7.?!?! emoticon
20. jún 2012 o 11:48  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
moriak
Registroval sa 8. júla 2011 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridal 197 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
moriak
Registroval sa 8. júla 2011 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridal 197 príspevkov.
 @giacomik
mily Zsolt,
ludia zo Steinfeldsiedlungu sa daju opit rozkom, kedze zrejme nevedia ze 30tku si mohli vybavit sami

mne to ale nestaci na to aby som volil politika ktory predava pozemky pri jazere

potrebujem preto pivo a gulas !!!
20. jún 2012 o 16:54  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
mom3
13
Registroval sa 21. marca 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 1673 príspevkov. Má 24 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
mom3
13
Registroval sa 21. marca 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 1673 príspevkov. Má 24 priateľov.
 @moriak Spominany politik je povodnym povolanim murar. Mozno tie domy pri jazere nakoniec aj postavi!
20. jún 2012 o 17:04  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
cucuriedka
1
Registrovala sa 29. marca 2005 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 548 príspevkov. Má 28 priateľov. Kittsee, okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
cucuriedka
1
Registrovala sa 29. marca 2005 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 548 príspevkov. Má 28 priateľov. Kittsee, okres Bratislava.
 @moriak aj pokosenie pola sa da vybavit priamo na gemainde... staci napisat email...
20. jún 2012 o 17:40  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
cyan
1
Registroval sa 28. januára 2010 na modrastrecha.sk. Pridal 677 príspevkov. Má 4 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
cyan
1
Registroval sa 28. januára 2010 na modrastrecha.sk. Pridal 677 príspevkov. Má 4 priateľov.
 @cucuriedka musi byt nezvyk emoticon Napisat e-mail na urad.....a dockat sa reakcie (aj ked mozno nie takej rychlej ako ocakavas). Stale lepsie ako v SR, kde by si si to cvakla asi najskor sama :P
20. jún 2012 o 19:31  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
cucuriedka
1
fotoportrét
fotoportrét
cucuriedka
1
 @cyan no tymto z Kittsee trvala reakcia 3 tyzdne emoticon ale nakoniec prisli emoticon
20. jún 2012 o 20:38  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
mistr307
Registroval sa 4. apríla 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 46 príspevkov. Má 2 priateľov. Kittsee, Rakúsko.
fotoportrét
fotoportrét
mistr307
Registroval sa 4. apríla 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 46 príspevkov. Má 2 priateľov. Kittsee, Rakúsko.
 @cucuriedka reakcna doba 3 tyzdne je super. Mam skusenost s magistratom BA a miestnym uradom z jednej jeho casti ako si medzi sebou prehadzuju "horuci zemiak" uz od Decembra 2011 a este to neskoncilo. Reakcna doba sa da pocitat na mesiace. Zaujimave na tomto pripade, ze kazda strana sa vyhovara na tu druhu a jednoducho odpovie, ze to najprv oni musia zacat ... a to by pritom mali spolupracovat emoticon
20. jún 2012 o 20:52  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
foxo
1
fotoportrét
fotoportrét
foxo
1
 ...a na co ze je nam ta 30tka,ked na nu aj tak kazdy serie !?!?! emoticon/ s prepacenim/
21. jún 2012 o 09:34  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
foxo
1
fotoportrét
fotoportrét
foxo
1
 @moriak ...ani si neviem predstavit kolko by som musel zozrat rohlikov aby som bol opity,som uz dost stary somar aby som vsetkemu veril a tyka sa to hlavne slubov. emoticon Aaalee keby bola taka pekna igelitka s holou babou a pero,to by bola ina pesnicka,to by sa volilo,ej jedna radost !!! emoticon
21. jún 2012 o 09:46  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
foxo
1
fotoportrét
fotoportrét
foxo
1
 @mom3 ...teraz si spominam,ze aj my sme mali murara v politike - Janko alias kelna, emoticon no bol to velky myslitel,klobuk dolu. emoticon
21. jún 2012 o 09:59  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
mistr307
fotoportrét
fotoportrét
mistr307
 Ahojte vsetci. Zatial nepotvrdene na 100% v priebehu tyzdna/dvoch zacnu davat v domoch obkladacky a sanitu.
25. jún 2012 o 19:39  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
michala.s (27 r.)
9
Registrovala sa 7. apríla 2010 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 234 príspevkov. Má 35 priateľov.
  • Zariaďujem byt
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
michala.s (27 r.)
9
Registrovala sa 7. apríla 2010 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 234 príspevkov. Má 35 priateľov.
  • Zariaďujem byt
    okres Bratislava
 Ahojte, ked sme sli zo stavby, vsimli sme si, ze uz by sa mali predavat marhule zo sadov. Viete niekto, kde konkretne sa daju kupit a kolko priblizne stoja?
25. jún 2012 o 20:18  •  zariaďuje byt  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
cucuriedka
1
fotoportrét
fotoportrét
cucuriedka
1
 @michala.s povacsinou maju ludia vycapeny papierovy napis na dverach ze marhule sa daju u nich kupit a potom este pri sparkasse byva stanok a v nom dve tetule... (povacsinou rozumej minuly rok to tak bolo)
25. jún 2012 o 20:38  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
giacomik
  • Už bývam v dome
    kittsee, Rakúsko
fotoportrét
fotoportrét
giacomik
  • Už bývam v dome
    kittsee, Rakúsko
 Ahojte, este dlzim odpoved foxovi a moriakovi:
OK, tak v septembri sa vari gulas a podava pivo zabalene v igelitke s holou babou.
Hmmm...a co dame babam?!? ... zeby aspon to pero? ... ale aka by mala byt spravna velkost?
Chlapi, dik za podnety a rady!
Zs.

... teraz troska vaznejsie: uz mi aj foxo hovoril a dnes aj Danka, ze sa vykrada a su pokusy o vlamacky na Steinfeldsiedlungu:( Som sice odcestovany, ale uz som prave poslal list na EBSG a Waltera Rinaldu s cielom zacat surne riesit tuto situaciu a ihned urobit prve bezpecnostne kroky. Prosim vas, ak mate nejake dalsie info/detaily k tejto teme, dajte mi vediet.
Prosim vas, taktiez budte ostrazity a robte tzv. Nachbarwacht (sledujte budovy a okolie) a keby ste mali/videli nieco konkretne a podozrive, dajte mi vediet, prosim. Predpokladam, ze sa so mnou skontaktuje okrem EBSG aj policia a budem s nimi riesit kroky, ako dalej a co vedia urobit pre nasu bezpecnost.
Dakujem.
Zs.
25. jún 2012 o 21:47  •  už býva v dome  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
kvetinkaseveru
Registrovala sa 6. decembra 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 181 príspevkov. Má 2 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
kvetinkaseveru
Registrovala sa 6. decembra 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 181 príspevkov. Má 2 priateľov.
 Ahojte, k tomu vlamaniu emoticon by som sa aj ja chcela dozvediet viac. Co sa vlastne stalo? Dik.
25. jún 2012 o 22:54  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
mareko4
4
  • Už bývam v byte
    Kittsee, Rakúsko
fotoportrét
fotoportrét
mareko4
4
  • Už bývam v byte
    Kittsee, Rakúsko
 @giacomik ze babam dat péra, a este aka spravna velkost...no teeeda zsolt, fuj! taketo sexualne injektiva nepatria na tuto stranku emoticon
26. jún 2012 o 07:57  •  už býva v byte  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
foxo
1
fotoportrét
fotoportrét
foxo
1
 ...tak som teda v noci oka nezazmuril ako som pozoroval okolie a veril,ze odhalim nejakeho zlodeja!!! emoticon O pol tretej nad ranom som videl ako sused venci psa,bola sice dost tma ,ale tusim vyvencil na tmavu skodovku aj seba. emoticon Neskorsie jedna pani vyriesila triedenie odpadu systemom sup s nim do krikov.Uz sa pomali briezdilo ked chceli odovzdat svoj bio-odpad aj dvaja ozrati domorodci,no nestihli otvorit branicku a tak ich bio-sable skoncili v blizkom mini parciku pre nase zlate deturence.Na zaver mojej dobrovolnej hliadky mi jedna suseda vynadala do uchylov a buz......ov,co smiruju pokojne odpocivajuce obyvatelstvo nasho maleho,ale o to milejsieho sidliska, emoticon Tak dobru noc,ludkovia !!!
26. jún 2012 o 10:47  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
cyan
1
fotoportrét
fotoportrét
cyan
1
 @foxo dame is od EBSG urobit vstupnu rampu na cipove karty a la "gated community" v USA. emoticon Ale uplne vazne, ja viem, prevykanie na civilizaciu je tazke a stresujuce aspon pre niektorych, ale verejne zosmiesnenie zvycajne urobi zazraky....takze nabuduce to rovno odfot a zaves niekam emoticon
26. jún 2012 o 12:20  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
martino1111
Registroval sa 16. októbra 2010 na modrastrecha.sk. Pridal 138 príspevkov. Má 1 priateľa.
fotoportrét
fotoportrét
martino1111
Registroval sa 16. októbra 2010 na modrastrecha.sk. Pridal 138 príspevkov. Má 1 priateľa.
 @cyan ta vstupna rampa vobec nieje zly napad. Aspon by sa nam tu Paradeisz neprehanal na traktore alebo kombajne. emoticon
26. jún 2012 o 15:41  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.