Ako kúpiť byt v Rakúsku? Prosím vaše rady a skúsenosti.

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, chcela by som sa spytat, ci by mi niekto nevedel poradit, kde sa kontaktovat v pripade ak hladame byt niekde v okoli Bratislavy, len v Rakusku, napr. Kittsee, Hamburg.... Chceli by sme si kupit byt, tzv. druztevny, ktory sa da po 10 rokoch odkupit. Nemate niekto skusenosti? Pozname viacero stavebnych firiem, ktore sa zaoberaju stavanim takychto projektov, len vacsinou uz je vsetko obsadene,,,,,neviete, kde hladat a kde poporosit o pomoc? Dakujeme krasne:)
@all Zdravim vsetkych, hlavne teda buducich najomcov bytov, RHciek s pozemkom. Dnes som si prvykrat vsimol, ze mam na pozemku kanal. Uznavam, ze je to aj moja chyba, lebo na planiku som to akosi neidentifikoval ako kanal, ale pride mi to divne naplanovane, ked architekt ci kto o tom rozhoduje dava kanal do zahrad. Pobehali sme teda cely areal a vsimli sme si viac pozemkov kde je to tak nestastne riesene, jeden pozemok mal dokonca dva kanale v hlavnej casti zahradky pred terasou, co je uz vcelku sila. Este viac ma zarazilo, ked som si teda konecne v planiku uvedomil, co to tam je vlastne zakreslene, ze ten kanal ani nie je umiestneny tam na pozemku kde je to zakreslene, ale je to posunute od plotu za zahradnou budou smerom do stredu zahrady pred terasu. Vzdy sme tam mali naskladaneho vela materialu, alebo odparkovany stroj a mam podozrenie, ze to tak polozili, lebo akurat tam bolo miesto. Mozno otazka hlavne na Cyana, neivies ci sa s tymto da este nieco urobit, posunut tam kde to bolo planovane? Je to dost velke minus a mame teraz vazne pochybnosti ci dom nakoniec aj prevziat. Znehodnocuje to totiz riadne ten pozemok, navyse bude to pokladane po odkupeni ako vecne bremeno, nakolko zrejme na ten kanal nie sme napojeni jedini. Dik a sorry za dlhsie citanie.
@tajomajo vdaka za info
@slummdog vyborny postreh ...
@mongolisko drzim palecky aj my sme isli cez tu realitku ale nastastie nam byt vybavili ale to je vsetko za 3600€ sme cakali viac ale co uz drzim palce nech vam to dobre dopadne
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@slummdog .....ja mam tiez v zahrade kanal,ale co ked si urobim taku ostudu,ze ho budem musiet pouzivat 8-( vidis a vdaka druzstvu som na tuto eventualitu pripraveny. 8-)
@amicenko pocuj, tie dwg nie su aktualne, napriklad je tam napisane, ze steny su betonove, ale v skutocnosti su domy postavene z tehal, ono su to vykresy z 21.9.2010 cize netreba sa spoliehat na ich presnost
@foxo ten kanal to mas skratku na parkovisko :)
@slummdog ....nechcem Ti kazit radost,ale zaoberat sa tymto problemom s posunutim kanala je strata casu. |-| aby Ti ho nakoniec nepripocitali,ze mas nieco viac a blizsie ako ostatni. 8-)
@ljboy .....ze su plany nepresne mozem len suhlasit 8-( napr.mame tam napisane ze wohnzimmer a pri tom je tam len obycajna obyvacka !!! ]-(
@foxo a vo wcimmer máte čo :-D
@dzaro .....nastastie tam sa trafili a mame tam hajzlik ! :-)
Článok sa načítava...
dnes som bol pozriet,branicka otvorena,zahradna buda otvorena,myslim ,ze je paradna.Uz aby som tam bol a secko pozamykal a pani tie poklady,co budem v tej bude mat,to bude stara cumet,ovsem ked ju tam pustim. ]-( :-o
@foxo na zemi nechali v búde betón alebo je tam niečo na zemi? nerobil dnes niekto foto?
@dzaro ...na beton je tam beton,ale fakt je super,dostala ma :-o aj buda aj zena,tak dobre stahujem sa teda :-)
@shorty dík vám všetkým za podporu. a tiež sa zvádza boj za vrátenie provízie, ktorú si aj ty zaplatil...a viacerí z Vás. uvidíme aj ako ten dopadne...potom podám info.
@kvetinkaseveru my to mame z TPD na 2.12
@bublifukk si to rozmysli s tym ohrievacom on ma totiz svoju zasuvku casom ho mozes vymenit za ten tyckovy na susenie uterakov, no ked si das ten na stenu tak ti zrusia tu zasuvku pri podlahe, to len tak pre info...
zdravim susedia ... mam takú možno blbú otázku súvisiacu s ohrievačmi v kúpeľni ... cca okolo 20-tej strany sa tu debatovalo o tom, že tam nie je natiahnuté podlahové ... ale tak nejak sa debata skončilo tým, že by to bola blbosť ak by nebolo ...a že určite bude ... ale ... úplne reálne máte niekto istotu že je v kúpeľni podlahové kúrenie? a ohrievače sú naozaj len tak aby bolo ešte niečo? ... je pravda že medzi 20-tou a 120 tou stranou som to už nenašiel ale možno niekde je ... tak ma len prosím upokojte :)))
@popismenku .......pst...pst,dobrucky,peknucky,tichucko,moje zlatko,tak uz spinuskaj,hajaj buvaj..........dufam,ze Ta to aspon trosku upokojilo :-) :-) :-)
@popismenku specialne pre teba, dokaz namiesto slubov, pozri sa do mojich albumov, tam je popisane ktory kohutik je ktory, celkom vpravo (bad) je kupelka, akurat nechapem preco tam neni wc :) ... ale tak tvoja otazka smerovala na kupelku, takze ano, tam je podlahove kurenie :)
@popismenku ale moze byt ze wc sa ovlada spolu s kohutikom na kupelku, alebo budeme rychlejsie pisat :)
@tajomajo ty si stara S3 teraz S4?
@ljboy .....chces tym naznacit,ze BAD znamena KUPELNA ,tak to ma teda podrzte,sak ja sa pomaly naucim tu divnu rec. :-N
@foxo hej, presne ako ta pesnicka BAD od michaela jacksona :)
@ljboy ....vzdy som si myslel,ze ma duchaplne texty a on zatial spieval o kupelke,zlaty Habera ! 8-(
@ljboy dakujem ... som upokojený ... teplé papuče do kúpeľne som kupoval zbytočne :)
v noci som sa spoteny zobudil,ze nemam vsetko zbalene a prestahovane,zrejme je to uz stahovacia horucka,zacina mi z toho hrabat a ako ste na tom Vy páni ? /verim,ze podobne / 8-)
@popismenku v s1 ma niekto aj rebrikove radiatory v kupelni napojene z podlahovky aj to je riesenie...
@korfi radiátor ale asi už iba elektrický raz u nás vymení ohrievač :)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?