Vstavané rúry AquaClean vs Pyrolýza - skúsenosti

Pekný večer prajem☺️chcela by som vás poprosiť o skúsenosti s AquaClean-om resp. s pyrolýzou u vstavaných rúr. Čo odporúčate?
Odpovedať
@lueli pyrolyzu.
Odpovedať
Pyrolyza. Len pozor na vedlajsie kuchynske dvierka, hlavne tie lacnejsie. Pri pyrolyze je lepsie ich otvorit. A sklo na rure ocistit este pred pyrolyzou.
Odpovedať
@zefe preco otvorit? ja som teraz prvykrat pustal pyrolyzu a skrinky okolo neboli teple... len to smrdelo a hucalo 😄 @luell velka vyhoda pyrolytickej rury je, ze ma stvorite sklo, teda ked pecies aj 2 hodiny tak sa stale daju dvierka chytit rukou...
Odpovedať
@igor256 zalezi od rury, tu co som mal v jednom bode mierne fukala vzduch doboku a pri pyrolyze zahucala folia na dvierkach. Nastastie som to skoro zbadal => len 3mm na hrane, po zavreti nebolo vidiet. Nechat to dlho a viackrat by nedopadlo dobre.
Odpovedať
@zefe my sklo čistíme až po pyrolyze. Žiadny problém. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pyrolyza je dobra vec, jednoznacne to by uz mala mat za mna kazda rura, lebo je to pomoc. Tiez sklo cistime az po 😉
Odpovedať
Ja mam skusenost, ze mastnota na skle po pyrolyze necha take slabsie flaky...hoci nejak agresivne som to cistit neskusal. Pri dalsich pyrolyzach mi prislo jednoduchsie sklo vyluxovat vopred :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?