Vstavana rura a mikrovlnka

Zdravim, chcela by som Vas poprosit o rady, skusenosti ohladom rury a mikrovlnky. V akej vyske by mali byt? Ja mam vysku cca 160, a nechcem sa obavat ze sa pri ohiervani polievky, oblejem, pripadne aby si aj deti vedeli zohriat ked budu starsie. Potom mi napadla aj alternativa ze mikrovlnka a nad nu dat ruru, ale neviem ci je to ok. Pripajam aj vizualizaciu, ako je to navrhnute, no mikrovlnka sa mi zda byt vyssie ako bola moja predstava. Dakujem za nazory.
Odpovedať
Profilova fotka
privysoko
Odpovedať
Profilova fotka
@jmroxy19 je to vysoko, mne tak tiež vytvorili návrh, vraj preto, aby to bolo symetricky v rovine... síce vizuálna stránka fajn, ale niektorí návrhári majú ďaleko od praktickosti..... Ja som to dala zmeniť, celé posunúť nižšie, aby som mala oba spotrebiče dosiahnuteľné v pohode.
Odpovedať
@angieska a do akej vysky si to priblizne dala posunut? Ja som rozmyslala nad tym ze mikrovlnku daj do tej urovne ako je rura a tym padom rura pod nu priblizne pod urovnou pracovnej dosky ... ci to uz rura bude prilis nizko?
Odpovedať
ja to teraz riesim.. rúru dávam do vysokej skrinky dole (vrch rury je cca vo vyske prac dosky) pod rúrou len mala skrinka na pekace, a nad ruou hned mikrovlnka, cize mikrovlnka je vo vyske ako keby bola polozena na prac doske
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska ja nam tiez cca 158 cm. Som skoro najmensia uz🤣. Rura mi zacina vo vyske 72 cm a nad nou mikrovlnka, ktora od zeme vychadza 130 cm a pristup do nej uplne v pohodicke😉. Taktp nam to aj navrhli. Mali sme stastie, ze stolar s manzelkoi boli ludski, praktickí a manzelka jeho je tiez mensia 😊
Odpovedať
takto nejak
Odpovedať
@qikso5 dakujeem 🙂ukladam a pri najblizsej konzultacii im ukazem ze to chcem takto 👌 super
Odpovedať
zober si tanier do ruky a chod s nim hore ako keby si ho isla davat do rury, do momentu, ze ti to nebude komfortne a mas to. Ked som si navrhoval kuchynu, tak som to robil s manzelkou tak isto, kedze ma 165cm 😄
Odpovedať
Profilova fotka
@jmroxy19 neviem presne, ako to bude vysoko, keďže sme riešili teraz ešte finálne rozmiestnenia, ale budem to mať nejako takto ... je to ešte starý návrh, ale rozmiestnenie spotrebičov ostalo 🙂
Odpovedať
@angieska jj vidim ze rura je trochu po urovnou pracovnej dosky, ja tiez skusim tak aspon tych 20-30 cm, dakujem za vizualizaciu 😊
Odpovedať
@jmroxy19 a nieje možnosť dať ich vedľa seba v rovnakej výške?
Odpovedať
@jmroxy19 nemas začo 😉 tiež som and tým dlho špekuloval a nakoniec zvolil takúto variantu
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@jmroxy19 ako mas riesene chladenie spotrebicov??
Odpovedať
...no ,myslim ze ta vaša vizualizacia je o.k. My ju mame podstatne vyššie,ale dá sa,no... Len rada!ak ste doma praváci,a dá sa vám ,,otočiť "drez!?tak isto odporúčam odkvapkávač na ĺavú stranu!!! My to stále prekladáma,nakoĺko to máme z ,,pak"ruky
Odpovedať
...
Odpovedať
@radusko01 nakoniec asi budeme davat zapusteny drez bez odkvapkavacej plochy, kedze bude aj mycka tak odkvapavac by bol vyuzivany minimalne, pripadne dokupime iba nejaky maly aj s podlozkou ktory raz za cas vyberieme. Radsej mat vacsiu plochu ktora bude vyuzita viac percent casu ako odkvapavac.
Odpovedať
@wolodymyr zatial nijak, to je este len prvotny navrh kuchyne, odvetravanie, elektrin, zastrcky, atd sa este len bude riesit
Odpovedať
@zuzcek1988 vedla to nie je mozne, nakolko nalavo je vstavana chladnicka a na pravo uz je roh a tam bude asi kavovar a kanvica
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?