Vstavana chladnička,vedľa vst. rúra a pod ňou vst.umývačka riadu

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, riešim kuchynu, má to niekto takto podobne navyrhnuté že chladnička, vedľa rúra a pod ňou umývačka?
Odpovedať
1
2
@marinak53 preboha, on ti poslal myčku nad ktorou je skriňa, je jedno či sú obe 45-ky alebo 60-ky. A myčka 40 cm nad zemou? Ani to nevieš urobiť? Hráš sa tu na niečo čo nie si.
Odpovedať
Profilova fotka
@marinak53 bol si niekedy aj vo výrobe, nebodaj aj na montáži, alebo Tvoj pracovný stroj je výhradne klávesnica? Je také dobré príslovie: Nehovor že sa to nedá, lebo nájde sa nejaký blbec, ktorý nebude vedieť, že sa to nedá a spraví to...
Odpovedať
ruru na umyvacke?,netvrdim ze sa to neda,ale polozit ruru na mycku som este nevidel a to montujem kuchyne za ine penize, ak si to videl posli foto budem ti vdacny. foto kde je rura nad myckou.
Odpovedať
@marinak53 noooo vidis ze to ide... vsak si nakreslil to o com si doteraz tvrdil ze sa neda spravit. Tak potom akoze o co ti ide? Teraz si najdi este cas a daj z lavej strany zabudobanu chladnicku a z druhej strany pouzi to co som poslal ja. A v 3d maxe sprav na konci skrinky kde je rura uholniky a tie prisroubuj o stenu aby to nebolo prisroubovane iba o chladnicku. Ked to budes mat tak prejdeme na dalsiu lekciu "jednoducha konstrukcia kuchyne"
Odpovedať
@stolverka noo jo zena,. mycku je zasadne polozena teda musi byt na zemi,a nieje osadna v skrinke. chapem ze si zena, ale skutocne ruru nad myckou som nevidel..Ak si to videla posli foto ak neposles foto kecas
Odpovedať
@marinak53 ved dole nedas skrinku,len vsunies mycku, prisrobujes k vedlajsim skrinkam anad mycku das skrinku a do nej ruru. netvrdim,zeby som si to niekedy dala, za mna ma byt mycka hned vedla drezu a nad myckou ma byt miesto na vylozenie veci,ale kto to tak chce preco nie kto chce mokre veci prenasat ponad podlahu-jeho vec. polica sa da upevnit na vedlajsie skrinky ,alebo potiahnut velku policu cez dve vedl.skrinky, tesne nad mycku a tam potom das skrinku na ruru,to zas mega problem nieje. vyvysene mycky su v KIKA, aspon pred 5 rokmi,ked som hladala kuchynu ja boli. Takze urcite su aj v AT.
Odpovedať
@eduardgein nakreslil som nemozne, skrina by musela byt uchytena na stene, vzhladom na to ze by tam bola obrovska zataz bolo by to narocne ,vse je mozne ale za aku cenu a opakujem nevidel som to.
Odpovedať
@atlaska a ak tie skrine vedla nemas kde ju zapevnis?
Odpovedať
KIKA -kuchyna Puncta, tam mas mycku a nad nou ruru.
Odpovedať
@marinak53 no 60cm panel s myckou a rurou si snad nikto nedava. To by ako vyzeralo???? A ak by sa taky nasel,predsa bocnice tam musi dat aj k mycke. Ci ty si uz robil kuchynu,kde mycka je na konci linky a nema bocnicu?
Odpovedať
@marinak53 a co som napisal ja? Ze si tam mas dat uholniky!!!!!!!! To 3d max nepozna????? A poprosil by som ta aby si mi vyznacil kde som napisal ze je to super riesenie. Ty sa tu teraz snazis chytat slamkylebo si sa zamotal v tom co sa da voastne spravit, lebo si to aj sam nakreslil...
Odpovedať
@atlaska booozeeeeee ty si kde prosim ta videla kuchynu kde je posledna skrinka umyvacka?? :-) :-) :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@atlaska samozrejme je tam len dtd na ukoncenie spodnej casti alebo tam je PD . Predstav si niektore kuchyne nemaju vysoke skrine,a maju len spodne skrinky, alebo si taku este nevidela?
Odpovedať
Ludia vesaju na stenu aj spodne skrinky kuchyn, maju v nich el. ruru, mycku a ide to. Aj tazka dubova komoda sa da zacesit. Uchytit skrinku vysoku kde je mycka, je problem? Ked je problem uchytit horne skrinky, to potom vacsina ludi ma narocnu montaz,kedze vacsina ich ma.
Odpovedať
@prirodokochac no este nico pre info ja kuchyne aj formatujem,, robim na cnc a na sustruhu, takze som neni len blbec od PC
Odpovedať
@marinak53 tak preco ho tu silou mocou zo seba robis????
Odpovedať
@marinak53 no jo žena? To čo je toto za šovinizmus? :-p :-p :-p Takých borcov jak si ty strčím do vačku. Nevieš základné veci a tváriš sa jak majster sveta. Ja mám pár kuchýň v živote namontovaných a trochu zložitejšie konštrukcie jak ty, ktorý nevie tak jednoduchú vec, že nad myčku môže ísť rúra. Máš vedomosti jak predajcovia v oresi. A končím, lebo toto je úbohé oháňať sa takýmito argumentami.
Odpovedať
Profilova fotka
@marinak53 chlape, prídi ko mne do dielne a predvediem Ti, ako sa to robí. Ja nemám 3D, ani CNC, ale pokúsim sa tak po "sedlácky" to ukázať. Čo ty nato?
Odpovedať
@eduardgein kamoska ma poslednu mycku,ale volnostojacu, kupili dodatocne a len ju dali na koniec linky a dorobili prac.dosku.
Odpovedať
@atlaska to bolo ironicky sry :)
Odpovedať
@eduardgein viem, aj tu na MS uz boli take vizky kde dali mycku na koniec linky. Mne sa niekedy zda,ze ti ludia v zivote ani caj nevarili ako tie kuchyne navrhuju a sami sebe.
Odpovedať
TO ALL :
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?