Stilo 3i

Ahojte. Rozhodli sme sa pre domček Stilo 3i. Potrebovala by som nejakú inšpiraciu ohľadom kuchyne ☺ ukazete ake kuchyne ste si vybrali?
Odpovedať
1
2
5
Ahoj 🙂 Tak si tu pozerám príspevky a našla som Tvoj, už pol roka starý. 😞 Ale žiadne iné príspevky ohľadne Stilo3i, tak ma zaujíma, ako si dopadla. 🙂
Odpovedať
Ahoj. Dnes nám urobili platňu, tak čakáme kým donesú panely a môže sa stavať 👍 a ohľadom kuchyne nikto nič, ale už mám vybratu svoju vysnívanú ❤️
Odpovedať
Ahoj, akurát som nakuk 🙂 Teším sa s Tebou, ja ešte len čakám na SP, ktoré pár týždňov ležalo "zabudnunté" na stole pána zo SU. 😞 Ak sa môžem opýtať, ako dlho Ste čakali so začatím stavby po vydaní povolenia? 🙂
Odpovedať
Keď budeš mať kuchyňu, môžem sa inšpirovať? 🙂 🙂 🙂
Odpovedať
Asi 2 mesiace lebo sme museli vybaviť hypotéku. Jasné odfotil ti potom kuchyňu
Odpovedať
Ahoj, super. A mozem sa opytat, ako je to s financovanim cez hypoteku? Ja mam na splatenie cca 40%. Davali Ste zalohu 40% a zvysok pojde z hypo? Dik vopred za info.
Odpovedať
My sme to riešili najprv bez uvelovou ( založený byt) a teraz to pôjde druhou na dostavbu
Odpovedať
😞 Takže tiež po častiach ? To je za príplatok, tuším. 😞
Odpovedať
@lucy_xx ako za priplatok?
Odpovedať
😵‍💫 😵‍💫 😵‍💫
Odpovedať
Ahoj franci, tak ako Ste na tom s domcekom? 😉
Odpovedať
@lucy_xx ahoj. Zatiaľ takto. Budúci týždeň okná a potom chvíľa ticha kým vybavíme ďalšiu časť hypotéky.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Pozrite môj album😉 @franci197
Odpovedať
Waw, super. 😉
Odpovedať
Mne prave schvalili hypo, zatial dokoncujem pripojenie sieti k pozemku. 😐 Do dvoch tyzdnov by mali byt, stlp mi uz lezi pri plote, len ho postavit. 😉
Odpovedať
Snad o nejaky ten mesiac tu supnem aj ja nejaku tu fotecku. 😄
Odpovedať
Kuk, ahojte, ako sa dari?
Odpovedať
Ahoj franci, nemas viac fotecek? Nech sa potesim s Tebou? 😉
Odpovedať
Strechu mate antracit plech, ze?
Odpovedať
@lucy_xx ani nie 🤣 keď budú okná nafotim 👍
Odpovedať
@lucy_xx áno
Odpovedať
😉 Pekna, jj, fot, veeela, nech sa mame na com kochat. 🙂
Odpovedať
Ja to mam este daleko, ale uz sa to rysuje, na polovicku juna, tak by mali zacat s platnou. Vsetko to mam na spadnutie, neviem kam skor skocit. 😎
Odpovedať
Mozem eate otazocku? Ako to mate so stavebnym dozorom? 😮
Odpovedať
@lucy_xx nemáme stavebný dozor. Dufam že to bude ok.
Odpovedať
Ahoj, len kuk, lebo som v práci 🙂 Okik, len sa pýtam, lebo ja tiež neviem, či zabezpečovať, či niekde niekoho hľadať, či to vôbec treba. 😞 Takže si robíte "stavebný dozor" sami 😄DD Verím, že to bude ok. 😉
Odpovedať
Idem ďalej pracovať, len sa pokochám Tvojou fotečkou 😉 Nakuknem možno neskôr.
Odpovedať
Ešte ma napadlo, terasu Ste si nedali robiť ? Mne povedali, že sa dá dohodnúť pri stavaní základov, že urobia pár metrov betónovej terasy. Za nejaký poplatok na meter štvorcový.
Odpovedať
@lucy_xx my sme chceli 12m2 terasu a vyšlo to 1050 eur bez DPH. My sme ešte neboli rozhodnutí či chceme terasu alebo altánok. Tak zatiaľ sme neriešili nič
Odpovedať
Ahojky, hm, ja rozmyslam len nad takou mensou betonovou z obyvacky. Neviem, tiez asi tak 12m2. Tak neviem, este mam par dni cas. Predbezne mi dali termin na platnu v polovicke juna. 🙂
Odpovedať
1
2
5
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?