Poradte s výberom kuchyne

Profilova fotka
Zienky poradte mi aky typ kuchyne zvolit, ci do u a zavriet celu tu zadnu cast, alebo zadnu cast + ostrov ( vlavo mame okno, bojim sa ze ak dam len ostrov tak to bude divne) idealne by som chcela vsetko schovat vrátane kavovaru robotu sodastremu a takychto prkotin...a tiez by sme chceli zakomponovat americku chladnicku + "barove sedenie"...dakujem za kazdy postreh
Odpovedať
Profilova fotka
Ak chceš všetko schovať tak ideálne asi do účka spraviť nech máš čo najviac úložného priestoru teda myslím, že to bude aj krajšie vyzerať ako keď tam bude vynechané a potom ostrovček, to je zbytočne nevyužitý priestor
Odpovedať
@zuzulkazu ahoj, my mame takto so schovanou spajzou, ani horne skrinky nam netreba, kopa ulozneho priestoru (+spajz )
Odpovedať
Profilova fotka
@sofkabarbie vyzera to super, my mame vchod do spajze vpravo, to moc neskovam... a ako ste poriešili chladničku?
Odpovedať
@zuzulkazu Ahoj, aj ja si myslím,že kuchyňa do Učka by bola pre tebe naj. Ak chceš ale americkú chladničku musíš rátať s tým, že "žerie" veľa z priestoru a hlavne musí byť okolo nej vetrací otvor čo mne osobne veľmi vadilo.
Odpovedať
Profilova fotka
@zarrinka prave mi kamos vnukol napad ze poriesit to samostatnou vstavanou chladnickou a mraznickou, co mi vyriesi moje problemy s tyma ko to ulozit do tej steny aby to nejako vyzeralo, aj ked to bude o nieco drahsie riesenie ale bude to asi krajsie a bude aj vela priestoru v chladnicke aj v mraznicke
Odpovedať
Mne sa to vidi do tvaru U. Inak tu spajzu vies krasne schovat. Nam to poradil architekt. Normalne dvere do spajze vyzeraju ako kuchyna. Cize su skrinky, skriny po celej vyske a zrazu dvere rovnaky dekor a material ako skrinky. A tiez co by sim poradila, ak chces schovavat veci ako kanvica, sodastream atd tak nnesa z praktickeho hladiska osvedcila roleta na urovni oracovnej dosky, len si to vysuniem, pouzijem a zasuniem, uplne ideal ak by aj v rolwte bola elektrika (to som ja uz nedomyslela zial 🙈)
Odpovedať
Tuto je vidiet ako sa da pekne schovat vchod do spajze (vpravo pri kavovare). Elegantne riesenie podla mna
Odpovedať
Profilova fotka
@engynka aj zanmi to tak maju len my mame spajzu napravo - mimo linky
Odpovedať
Profilova fotka
do U jednoznacne, priam sa to tam pyta do toho priestoru, viete si tam spravit aj to barove sedenie v tej jednej casti takze nad ostrovcekom ani nepremyslaj. dostanes kopec ulozneho priestoru a toho v kuchyni proste nikdy nie je dost
Odpovedať
@zuzulkazu jasné, samostatne chladnička a mraznička je za mňa najlepšie riešenie. Cenovo myslím,že na rovnako.
Odpovedať
Šla by som tiež do U. Získaš tak mnôžstvo priestoru práve na tie prkotinky, ktoré si popísalaa vôbec podľa mňa nevadí, že bude špajza napravo. Dá sa s tým celkom fajn v takom priestore vyhrať
Odpovedať
Ahoj v Tvojich foto som si nasla aj tu svoju 🙂 viac ulozneho priestoru budes mat jednoznacne vo tvare U. Spajzu neviem ako planujes mat, ale kludne sa da krasne chovat aj do zadnej steny, takze ani nebude vidiet, ze tam daku mas. Stavat zbytocne mury na spajzu je pre mna total nezmysel. Americka chladnicka je taka moderna uchylka, ale v skutocnosti z praktickeho hladiska najlepsia volba samostatne vstavana chladnicka a mraznicka a mas tam miesta ojojoooj.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Pre predstavu
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj špajza bude tak ako je zakruzkovane na obrazku -ta mi tam nejak nevadi asi by som ju nechcela rusit kuchyna bude dost siroka 5,4 metra vy mate ake rozmery?
Odpovedať
@majka45 wau, to je vasa kuchyna? ta je brutalna 😉 🙂
Odpovedať
@zuzulkazu aha tak spajzu teda neriesim, tu mate vyriesenu...v tom pripade stenu mas dostacujuco velku..takze je len na Tebe kolko veci tam planujes mat...ako pisala pouzivatelka vyssie v kuchyni nikdy nie je dost miesta 🙂 my mame 4,5m sirku a bohato staci a podotykam v tom mame este spajzu a technicku miestnost... Ale zas ak mas male okno je dobre dat popred neho dosku...keby este nemas urobene a strasne by si chcela pult v strede, tak s takymto typom by pasovalo okno po zem...tak som to mala aj ja prvykrat navrhnute...len ja som potrebovala miesto a miesto 🙃 dalsia vec treba porozmyslat, kde budes davat jedalensky stol lebo aj ten zaberie nejake to miesto...ak nemas spraveny navrh kuchyne daj si isto navrhnut...ver tomu, ze sa to oplati a ty sa lepsie rozhodnes
Odpovedať
@44olina zlata 🙂 dakujem 🙃
Odpovedať
Profilova fotka
@majka45 to mam uz tiez premyslene, vzhladom na to ze sirka miestnosti bude 6,5 metra tak stol bude v pozdlz terasoveho okna a sedacka v priestore, tak ako je to pokreslene v tom obrazku co som pridavala, tak ako to mas ty sa mi to nezmesti, my to mame tak +- do kocky 6*6 preto to moc inak nevidim alebo tam kde mame obyvackovu stenu posunieme stol a sedacku zas inak to asi nechame na potom ako to bude v reale do kuchyne by som este preto chcela pridat nejaky ten barovy pultik na take to rychlojedenie pre decka ja tiez potrebume vela pracovnej plochy, vela pecem takze tej niekdy nieje dost =D a jedalenksy stol mate nadherny
Odpovedať
@majka45 za malicko, ked sa mi nieco paci, tak hned pochvalim. mozem sa ta este spytat aka to je doska ten drevodekor?
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzulkazu mne sa paci typ kuchyne, ktory je na 4. obrazku 😉 🙂
Odpovedať
@44olina ja som taka ista 🙂jook tak to Vam nepoviem, mne len stolar ukazal vzorkovnik a ja vyberala jak diva 🙃🤷
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj. Bud tak, ako je to v plane zakreslene, alebo kuchynu do L + stol. Kam chces dat barove sedenie? Stol mas hned po ruke, aj na tie rychle ranajky. s barovym sedenim by to bolo "prestolickovane" Nemozes zatvorit celu zadnu cast, sa ti to tam nezmesti.
Odpovedať
Profilova fotka
@lenkito10 nerozumiem co sa mi nezmesti a stol bol planovany pozdlz terasoveho okna, ale to este uvidim mozno to pretocim
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzulkazu Spajzu neruste, fakt sa vam zide a zaroven to zase usetri kopec miesta v kuchyni a vznikne tam priestor na odkladanie inych veci ked kopec potravin budete moct mat odlozenych tam
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?