Poradíte mi ohľadom držiaku na mikrovlnku?

...zdravim vas ... ...potrebujem poradit od skusenyx majitelov drziakov na mikrovlnku... ;-) ...kde sa da zohnat tento drziak???..cca cena??? ...uz som v skutku v slepej ulicke....mam pocit...ze v obxodox sa rozsiril "mor" na tieto drziaky... :-N ...ste spokojni s touto priestorovou "pomockou"??? ;-) ...dakujem.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
som o tom ešte nepočula, že je na to niečo špeci :-. mi sme s kusu poličky, čo sme vyradili s linky spravili poličku nad drez, ale je to dosť vysoko, ale inde sa proste nezmestí
Odpovedať
expi, skús mivokor, tam to bolo, neviem či ešte je, ale moc pekné to teda nie je.
Odpovedať
...stolverka....vdaka...pozerala...ale 0 bodov.... ...ja si uz pripadam ako v Tuzexe :-N
Odpovedať
expert, teraz som to hľadala a je to tam - tak neviem či si to nenašla alebo sa ti to nepáčilo.
Odpovedať
...stolver...hod prosim link...na konkretny drziak... ...dakujeeem :-)
Odpovedať
http://www.mivokor.com/d---doplnky_1/...
Odpovedať
...no presne take nieco zhanam ;-) ...napisem im...vdaka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a pri otváraní dvierok sa tá mikrovlnka neposúva? či je tam nejak pripevnená? nie je to vôbec vidieť, ale za 800,- by to mohlo byť viac ako dve L-ká =-)
Odpovedať
lenže tie 2 L-ká majú vysokú nosnosť a mám dojem, že sú výsuvné. snažila som sa len poradiť, nenahováram ju predsa aby si to kúpila, má svoj rozum. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
stolverka, však ja na teba nič nehovorím :-D ja som fakt len zvedavá, že čo na tom je také zázračné. Výsuvné to môže byť, že aby sa to prispôsobilo rôznym rozmerom, ale stačí si kúpiť dve L-ká presne na to čo chcem a už to stráca význam. My máme mikrovlnku na poličke a tie dvierka od mikrovlnky sú dosť na pevno a keď sa ťahá, tak sa niekedy pohne celá, tak si to neviem predstaviť na takých dvoch tyčkách =-)
Odpovedať
nikto netvrdí, že je to zázrak, len som chcela dať tip niekomu kto niečo hľadá - aspoň sa snažím pomôcť, keď neviem poradiť aspoň nekritizujem ostatné rady.
Odpovedať
Profilova fotka
stolverka, ale ja ťa nekritizujem :-.
Odpovedať
Článok sa načítava...
...uz se porvali???....uz se porvali??? :-D ...kili....tieto drziaky nie su "obycajne" drziaky....ale "mikrovlne drziaky"... :-N :-D :-D :-D :-D ...stolver...kliiiidek...mne si pomohla...cmuk x-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?