Plynova varna doska Gorenje GW641W

nemate niekto tuto varnu dosku, pls?
Odpovedať
Profilova fotka
Preco sa pytas? Ja ju mam vyhliadnutu do kuchyne, ale este stale rozmyslam.
Odpovedať
@miri_1 pretoze som nasla na takto rozlozenu dosku od zn.Beko blbu recenziu, ze pri vareni su gombiky horuce. tak ze ci tuto podstatnu vadu nema aj tato doska. neviem, ci je to zalezitost umiestnenia, alebo materialu.
Odpovedať
@jamaica Vsetky gombiky na kazdej su teple led tam das vacsi hrniec teplo ide okolo neho a musia sa od neho ohriat. Urcite sa ale na nich nepopalis nevidim v tom problem. mame toto https://varne-dosky.heureka.sk/amica-... tam su dokonca hlinikove co ovela lespei odovzdavaju teplo ako plastove a su teple a zvyknes si tna to a hotovo
Odpovedať
@sysell neviem aky mala ta recenzentka prah bolesti, bo to by bol vazny pruser, paliave gombiky na varnej dosky. hadam aj dovod na reklamaciu.
Odpovedať
@jamaica Co cakas mrncave kecy od zenskej tomu sa neda verit. Zajdi k susede, kamoske a odskusaj si na vlastnej kozi ake su teple
Odpovedať
@sysell ja som mala plynovu Bosch-ku, mam pocit, ze sa nezohrievali vobec :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Aka je na údržbu ? Dobre sa čistí uvažujem nad čiernou
Odpovedať
@89jankal89 cistenie je fajn, nie je to take easy ako so sklokeramickou ale das prec tie mriezky, ostanu horaky a gombiky, smalt ako taky sa cisti dobre. A tak celkovo - ten wokovy horak vobec nevyuzivam, asi 2x som ho zapla, vtedy sa tie gombiky veru nahriali dost, lebo je to obrovsky plamen. bola by som radsej keby tam bol radsej taky mensi horak, na male az stredne hrnce.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?