Odporucte Nosch umyvacku

Dobrý deň,prosím odporucte na základe osobnej skúsenosti plne integrovanú umývačku Bosch,.dakujem
Odpovedať
Ja odporucam hladat skor, nez zalozite 40. rovnaku temu..
Odpovedať
Ok,tiež pravda,beriem….
Odpovedať
Profilova fotka
zalezi velmi ake mas naroky, co by si chcela, podla mna Bosch je kvalita, takze si popozeraj ake su typy, ake su ceny, velkost, na kolko riadu, kolko elektriny zeru, kolko vody spotrebuje a od toho sa bez problemov odrazis 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
popozerat si to takto je co najmenej, ale tiez ked nieco zhanam, tak uprednostim vypocut si aj osobne skusenosti, ake maju ludia uz s pouzivanim/ vyuzivanim danej veci.
Odpovedať
Profilova fotka
@storm2015 co ti pomozu moje skusenosti, ked model ktory mam sa uz nerobi. Pozri si nieco v serii 6,8 a napis top 3 co sa ti pacia. potom ma vyznam k tomu diskutovat ale aj tak rozhodnutie je na tebe. Ak chces ist vyslovene na istotu, zaplatit si predplatne dtest + nejakych dalsich, ale neznamena ze prave tvoj kus nebude z piatku vecera, ked nemecky ahmed uz mysli na ancu a nie na montazne kladivo 🙂.
Odpovedať
Pozri si napriklad toto https://umyvacky-riadu.heureka.sk/f:3... tam mas rebricek podla hodnoteni k jednotlivym umyvackam, mozno ti aj to pomoze. Ale bolo by lepsie keby si mala aspon nieco vybrate, nejaku predstavu, co chces. Do akej sumy, aku velkost.
Odpovedať
@storm2015 mame doma SMV46KX01E, umyje, vysusi, vylesti ako treba...sme s nou doma spokojní
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?