Mraznička

Zdravím. Mám taký problem. Mam mrazničku elektolux a môj problém spočíva v tom ze .... Mraznička dokáže namrazit ale potom sama od seba vypne a už nedokáže opäť namrazit treba ju ručne reštartovať pretože ak sa nerestartuje klesá v nej teplota. Viete mi s tým nejako poradiť? Ďakujem.
Odpovedať
Zavolat opravara
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od zita19:

Zavolat opravara
@zita19 vážne to som ozaj nevedel .....tak potom je toto fórum zbytočne nech vola každý opravára
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od taitoo:

Zdravím. Mám taký problem. Mam mrazničku elektolu…
@taitoo ak klesá v mrazničke teplota, tak je to len dobre nie?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od taitoo:

@zita19 vážne to som ozaj nevedel .....tak potom …
@taitoo ty si sa chystal mraznicku opravit sam, len ti chybal navod? Tak to si sa mal pozriet na youtube
Odpovedať
A je na predaj? Mraznicka, v ktorej klesa teplota bez toho aby aktivne chladila je moj sen.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od kejsix:

A je na predaj? Mraznicka, v ktorej klesa teplota…
@kejsix asi nechápeš....ta mraznička vyhodí chybu a vypne sa a potom ju treba reštartovať aby opäť celá nabehla
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od taitoo:

@kejsix asi nechápeš....ta mraznička vyhodí chybu…
@taitoo Oni to chápu, ale nerozumia tomu, ako ju chceš ty opravovať... Si chladiar a máš vybavenie? Si elektrotechnika a vieš si poradiť s elektronikou? Asi sotva, keď sa tu dotazuješ. Ani si sa neunúval napísať typ tej mrazničky. A keď ťa odkázali na servis, tak sa ešte zdúvaš. Aké očakávanie teda máš? Lebo skúsenosti sú také, že opravy chladničiek, mrazničiek bývajú zvyčajne nerentabilná a kôli časovej tiesni sa kupujú nové kusy...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od taitoo:

@kejsix asi nechápeš....ta mraznička vyhodí chybu…
@taitoo my chápeme. To len ty nechápeš rozdiel medzi klesaním a stúpaním teploty... Píšeš, že v nej KLESÁ teplota, keď sa sama vypne. Ak mrazíš na -16 keď ide a keď nejde, klesne v nej teplota na -18, tak ju nechaj vypnutú a máš ušetrené... Ale k téme. Poradiť vieme. Volaj servis alebo kúp novú.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od kejsix:

A je na predaj? Mraznicka, v ktorej klesa teplota…
@kejsix ..možno býva na Aljaške..
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od taitoo:

@zita19 vážne to som ozaj nevedel .....tak potom …
@taitoo to si myslíš že na diaľku cez písmenká ju niekto opraví?, v prvom rade si zisti podľa návodu akú chybu hlási ak správne namrazí a vypne pravdepodobne je závada v termostate, skús s ním pootočiť naplno na obe strany následne nechaj v strede zároveň merať teplotu v mrazničke, daľšia možnosť je uniká ti niekde chladivo, alebo vadný kompresor prehrieva sa,musí sa zmerať tlak a zistiť či drží a to sám nezvládneš bez vybavenia
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?