Máte tip na dekoráciu kuchyne?

Rada by som si zariadila kuchynu neakymi dekoraciami, mam na mysli hrnceky, dozicky....Ma niekto neaky tip?Vdaka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ono asi zalezi v jakem stylu mate kuchyn ;-) Jesli hodne modeni,nebo treba venkovskou
Odpovedať
neni ani super moderna, nakolko to sa mi nepaci a ani vidiecky styl to nema.Linka je cela drevena, do L. :-| =-)
Odpovedať
junovka ja by som sla pozriet ikeu kiku a rozne taketo obchody. alebo aj net skus. keby som to mala kde momentalne dat uz teraz mam niekolko veci z ikeii napr. :-) najde sa tam vselico
Odpovedať
Já budu mít vesnickou kuchyni, takže obrážím bazary (formy na bábovky, flašky, váhy...) a taky půdy a i v IKEA se mi líbí spousta doplňků, koše apod. Taky tam budu mít obrovskou tabuli, no spíš kus stěny, který bude jako tabule fungovat a pak jsem po prababičce podědila 120 let staré malované kořenky i s pporcelánovým válečkem na speciální poličce, takže to bude taková hlavní dobová dekorace ;-) Chce to jen nápad a pak prošmejdit pár obchodů s doplňkama, nebo když máš šikovné ručičky, tak si je i vyrobit sama ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
skvele dozy (funkcne i tvarovo) su napr. z kavy od douwe egberts :-N ale osobne si myslim, ze radsej vselijakych dekoracii pomenej, lebo drhnut mastny prach z krystalovych misiek nepatri medzi moje hobby :-x
Odpovedať
Profilova fotka
suhlasim s ikke, mastny prach nie je ziadna zabava (z toho krystalu je to asi este aj najjednoduchsie - jar celkom pomaha :-)) ale je to o case. Ja mam taktiez tendenciu mat dost veci v kuchyni a mam medeny riad (krasne, ale nie najpraktickejsie). Mala som rozne styly v kuchyni (robim interieri, a tak obmienam doma kazdych par rokov). Co pokladam (skromny osobny nazor) za dekorativne, prakticke a lacne je dekorativne pozadie, steny, malovka na stenach, respektive v kuchyni hore vo vyssie polozenych miestach malovane slogany spojene s jedlom (mozu byt urobene ci na vidiecky, ci moderny styl) zalezi od pouzitych farieb, druhu pisma.....mozno dekorativne pasy (mozu byt malovane), namalovat si "tapetu" (financne nenarocne) alebo veci ako je tabula s praktickym jedalnym listkom (Ikea drzi nieco podobne). Hlavne udriziavat dany styl v celej kuchyni a farebne to ladit (vcetne zaclon a podlahy kobercek a tak...) Alebo jednoducho vybrat si oblubeny predmet v kuchyni a "obtocit" interier okolo neho. prajem vela stastia pri vybere a prajem prijemnu kuchynu, kedze ma to byt srdce domova (predpokladam, ze ako my tak vacsina maju problemy premiestnovat navstvevy do obyvacej casti - nejak u nas kazdy zaparkuje v kuchyni a nechce sa mu inde, hoc mame jednu z najpohodlnejsich sedaciek v obyvacke :-)) mon mon
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?