Kuchynská linka od poliakov

Prosím vás dávali ste si niekedy teraz robiť u nejakej poľskej firmy kuchynskú linku do bytu cca 2.20x2.9x2.8m zaujímajú ma zhruba aktuálne ceny bez spotrebičov.dakujem
Odpovedať
pripnem sa k tebe, lebo ma to tiez zaujima, mam skusenost od kamarata spred dvoch rokov a vtedy si daval nacenit v byte kuchynu poliakom a potom stolarovi a vyslo ho to cca rovnako, par stoviek rozdiel, co som bol prekvapeny, lebo som pocul, ze poliaci maju velmi dobre ceny, tak rad si precitam nejake skusenosti.
Odpovedať
Profilova fotka
@domin372 ja som daval nacenovat nedavno a oproti SK 5000€ rozdiel
Odpovedať
@roberto18 Kvalita materiálov na podobnej úrovni? Či o 5000eur horšia?
Odpovedať
Profilova fotka
Rozdiely podla mna uz nebudu take markantne, ako boli kedysi. To je vidno, aj ked k nim ides len tak do obchodu, nieco sa este oplati, no nie zas vsetko
Odpovedať
@roberto18 Takmer určite si porovnával neporovnáteľné !!! Je to tak ako píše @domin372 @misiatko1993 Najväčší cenový rozdiel medzi PL-linkou v porovnaní so SK-linkou, ktorý som vo svojom okolí zaregistroval, bol 20 - 25 %... A snažil som sa porovnať porovnateľné... Nebolo to však dočista porovnáteľné... Keď som sa naživo lepšie prizrel hotovej PL-linke, tak boli tam napr.: iné (nižšie) kategórie závesov, neohranované "neviditeľné hrany", atď... A to nevravím o použitom inom rozmerovom module, než na aký sme zvyklí u nás.
Odpovedať
Profilova fotka
@petersd je to asi styri roky dozadu, co si sestra davala poliakom robit a to len preto, ze jej kamaratka nejaku firmu odporucila a mali peknu robotu, ale cena nebola nizka ani nahodou. Ked clovek chce mat nejake lepsie vysuvy, riesenia v skrinkach, tak to zaplatit niekto predsa musi. Tak suhlasim.
Odpovedať
Môj brat má od Poliakov a teda nebol to taký rozdiel v cene v porovnaní s SK. Inak je s ňou spoko
Odpovedať
@roberto18 mohol by si mi poslat kontakt na nich? Kludne aj do spravy, skusila by som ich kontaktovat, lebo svagrina akurat toto vybavuju, tak by si to aspon viacerym dala nacenit.
Odpovedať
Profilova fotka
@toky1 podobna ba lepsia ako na sk. Nehladal som najlacnejsiu variantu. Na zaklade referencii a moznosti pozretia si uz hotovych a dodanych liniek!
Odpovedať
Profilova fotka
cela kuchynska linka nie je len o cene, ako ak chce clovek aby vydrzala a vsetky vysuvy proste fungovali ako maju, tak zas do uplne lacnych rieseni sa ist neoplati
Odpovedať
Pred pár týždňami nám poliaci nacenili linku (po strop, kovanie blum) s rozmermi 3x2,6x1,5m na 6.100€ bez spotrebičov 😉
Odpovedať
@brenimus Do najlacnejších riešení ísť to nie, ale neodporúčam ani do drahých značkových. Tam preplácaš veľa za značku. Dobrá je už aj nižšia stredná trieda (kovaní, materiálov,... )! Inak, každému, kto sa chystá zariaďovať bývanie, odporúčam ísť na výstavu Nábytok a bývanie do Nitry. Iba pre inšpiráciu, príp. aj po objednávku s výstavnou zľavou 🙂 Chodím tam pravidelne, niekoľko rokov som tam aj priamo vystavoval, ale aj tak... treba si držať prehľad a odborné vedomosti. Teraz to bude 26 - 30 . apríla. Akurát ma už začína srať to ich neustále zvyšujúce sa vstupné. Nenažranosť niekedy nemá hraníc.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Cena bola úplne rovnaká ako ponuky od stolarov na SK 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?