Kuchyna na mieru,vyhody a nevyhody?

Zobraz úvodný príspevok
Dobry vecer, rada by som vedela,ci mate niekto skusenosti s kuchynou na mieru,ci je to vyhodna kupi ci nie alebo je lepsie si poskladat kuchynu postupne a vyjde nas to lacnejsie.Taktiez kolko tak priblizne stoji priemerna kuchyna na mieru. Dakujem :)
Odpovedať
1
2
Ešte že nie sú rýchlovarné kanvice s troma A+++ ...spotreba iba 200W ....a čakáš na vodu kým zovrie 15 minút :-D
Odpovedať
@atak77 Prepac,ano som sa pomylila ja :)
Odpovedať
@leilak1 :-D
Odpovedať
@ludmila86 Toto je tak neuveritelne zbytocna tema ze az az. preco aspon nenapises aka bude dlzka linky + nejaky jednoduchy nacrt. Kto ma vediet ci potrebuejs 5 alebo 10 m linky z coho ju chces a co v nej chces za vybavenie. Vyhoda tej na mieru je ze si kazdy rozmer zadas(ak vies co chces) presne podla svojich predstav a tak ho aj vyrobia a to su detaily ktore robia peknu a prakticku kuchynu. Tj ked ti treba 2 skrinky ktore maju 67,5cm sirku tak ich budes mat. Ked budes chciet sufliky siroke 58cm spravia ti ich bez problemu. V ikei a v decodome ti povedia ze mozes ist po 10 alebo 15cm. Dalsia vyhoda je ze co sa tyka vyzoru si obmedzena len ponukou stolarovych dodavatelov, vyberies si dekor/farbu aky chces. A ze by si si prisposobila vysku skriniek zabudni uplne ak nieje na mieru(ja som napr daval vysku hornych skriniek tak aby spara na zalamovacich dvierkach licovala s hranou vstavanej mikrovlnky) U mna hola linka tj korpus, dvierka, 10suflikov a 5 vyklopov blum bolo v cene cca 500€/m linky. V tej cene nieje nic ine tj bez spotrebicov, prac. dosky, uchytiek, specialnych kosov, smetneho kosa, drezu ,baterie, osvetlenia, zasteny atd ). Keby tam boli cisto najlacnejsie sufliky(drevenny + zakladna vysuvna lista a hore len panty nie vyklopy) tak by meter stal cca 350-400€. Takze ak mate priemernu kuchynu tj 5 m dlzky tak za 2500 ju nedas na mieru dohromady ani keby si kupovala najlacnejsie spotrebice ake najdes podla mna, polial nemas dobreho znameho stolara. Do nejakch studii co robia na mieru ani chodit nemusis tie sa v lepsom pripade budu pohybovat cenou na urovni toho stolara ale vacsinou vyssie. Dalsia moznost ako usetrit je nechat si spravit linku na mieru u stolara v Polsku ak si z oblasti kde sa to oplati, budes mat rovnake materialy aj kovania a bude to o cosi lacnejsie
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?