Kuchyňa

Prosím Vás má niekto podobnú kuchynskú linku? Uvažujeme o niečom takomto. Ako sa Vám to pozdáva.
Odpovedať
Profilova fotka
https://www.modrastrecha.sk/forum/kuc...
Odpovedať
Profilova fotka
De sivee
Odpovedať
@adel1 my mame sice inu ale mne sa tato kombinacia velmi paci 😊 a koniec koncov ked sa paci vam tak kde je problem?
Odpovedať
@adel1 veľmi pekná..budeme mat podobnu, siva bude sice svetlejsia, ale tiez imitácia betonu odtieň Silk Flow od Kronospanu a drevo dub Hamilton od Eggeru. Myslim si, ze tento industrialny styl v kombinácii s drevom sa teraz dost dostava do popredia. Navyse udrzba takých dvierok je jednoduchšia ako biely lesk..takze za mna palec hore👍
Odpovedať
@adel1 pekná , len mne to drevo tento dekor do toho akosi nepasuje , dala by som nejaké iné 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
diamteralne rozlicne moznosti. zalezi podla prietoru, kde by mala kuchyna byt no ak by som si mohla vybrat, tak ako ta druha moznost ta je podla mna mega
Odpovedať
@noemmy a aká je údržba bielej lesklej linky?
Odpovedať
@marta2610 myslela som na odtlačky prstov, viditeľnosť drobnej nečistoty od varenia...aj keď náročnosť údržby kuchynskej linky je vždy uhol pohľadu.. to, čo pre niekoho môže byť otrava, inému nevadí, alebo povie suchnem vlhkou handrou a hotovo..
Odpovedať
@marta2610 s tým nie je problém, práveže by som povedal, že toto je jeden z tých variantov čo sa najlepšie udržuje 😉
Odpovedať
@xiomo aj za mňa údržba veľmi dobrá, my máme aj dosku bielu a paráda.
Odpovedať
Beton sa mi paci, ale trosku do tejto kombinacie by som dala asi bielu alebo nieco take na zjemnenie, lebo drevo a beton len to mi pride taky extrem.
Odpovedať
Dobry den, potrebujem mudrost, prilepil som varnu sklokeramicku dosku o kuchynsku dosku so silikonom, potrebujem ju odlepit, da sa to nejako?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@erickooooooo007 fuuu to len nahriať a nejako vyšprtať....Smiem vedieť, prečo si ju vlastne lepil?
Odpovedať
@erickooooooo007 Dá - silou. Alebo odlamovacím nožom.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 11 mesiacoch
Je pekná a moderná ale bude to určite lata. Veľa závisí od kvality kovaní
Odpovedať
Profilova fotka
@erickooooooo007, ak nabuduce, tak tusim rybarskym lankom odrezat....
Odpovedať
Profilova fotka
@lenkito10 to celkom funguje. kamoška mali ten istý problém a nakoniec ju takto vyrezávali. išlo im to celkom fajn a hlavne teda bez nejakých poškodení
Odpovedať
Aj prvotny navcrh sami celkom pozdava, no pri takychto stylovejsich kombinachiach tomu treba prisposobit aj okolitzy priestor, kedze si myslim, ze sa bude jednat o otvorenu kuchynu s obyvackou
Odpovedať
@marta2610 prosím ťa mohla by si mi napísať či nemáš nejaké škrabance po linke? Na ten bielej či nemáš také pavučinky? Vďaka.
Odpovedať
@cielo33 tak pavucinky si podla mna zavysle hlavne od spravneho vyberu handiciek a podobne
Odpovedať
@cielo33 linka používaná 4 tý rok bez problémov.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?