Egger - kašmírovo šedá

Profilova fotka
Ahojte ma niekto kuchyňu farby EGGER - kašmirovo šedá? Poslali by ste mi foto, ako to vyzerá…. A ak náhodou ma niekto pracovnú dosku egger levato mramor, tiež by ma to potešilo, ďakujem ☺️
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@pauliganka Nech sa páči. Kašmírovo šedá + Bridlica Jura antracitová (PD)
Odpovedať
Profilova fotka
@jjaannoo ďakujem pekne 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@jjaannoo velmi pekna a aj rozlozenie je v celku fajn
Odpovedať
@drslavino tiež sa mi veľmi páči, aj veľa priestoru robkanie si, keď sa varí a aj veľa skriniek, že sa tam všetko pomestí.
Odpovedať
fuha, tak to ozaj radost varit v takejto kuchyni, velky priestor na pripravu, to mam rad.
Odpovedať
Profilova fotka
@jjaannoo pekna farba. Toto je mat, byva ten odtien aj v lesku?
Odpovedať
Profilova fotka
@jankom7 Áno, toto je Egger PerfectSense Matt
Odpovedať
Suseda si teraz tento odtieň dávali. Ľutujem, že sme aj my do niečoho takého nešli, je to nadčasové, dobre to vyzerá a hlavne údržba, že je dobrá a nevidieť na tom kadečo.
Odpovedať
Profilova fotka
a tak kazdu chvilu je v mode nieco ine a clovek aj ked je stotozneny so svojim vyberom, tak ho moze nadchnut po case aj nieco ine
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
@jjaannoo akú máte prosím zástenu za pracovnou doskou?
Odpovedať
Profilova fotka
@formanka93 Sklenenú - bielu.
Odpovedať
@jjaannoo ďakujem, nebola som si istá, či je to sklo alebo existuje možnosť lesklej dosky
Odpovedať
Článok sa načítava...
@jjaannoo máte veľmi peknu kuchyňu ☺️ z kuchynského štúdia alebo od stolára? Aj my akurat riešime novú kuchyňu… tak sa inšpirujem 😉 Dakujem
Odpovedať
@pauliganka pro porovnání egger kašmír (obyč lamino mat, velmi dobře se udržuje, nejde vidět moc otisky), deska umělý kámen
Odpovedať
Profilova fotka
@karin8152 Od stolára, okres Stará Ľubovňa.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@artep1987 krásne
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky.Posielam foto pre inspiraciu.Kasmirovo seda kuchyna a zastena a doska je mramor levanto biely. 🙂
Odpovedať
@mon_nov prosim ta to je egger kašmírovo šedá? dik
Odpovedať
Profilova fotka
@zumi89 Anoo je to od Eggeru.Kasmirova seda.Ta farba je chameleon.Podla toho ako svieti slnko.Raz je taka seda potom taka akoby do bezova a niekedy mam pocit,ze je taka slabunko ruzova😍Ale milujem ju ❤️
Odpovedať
@mon_nov dakujem Ja mam navrhnutu presne takuto kombinaciu ako mate aj vy aj s tou zastenou a pracovnou doskou...aspon vidim ako to bude realne vyzerat, neviem sa dockat 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@zumi89 inak videla som aj taku co mala zastenu a pracovnu dosku svetla imitacia betonu a aj to je velmi pekne😊Ale tento mramor bola moja ❤️❤️
Odpovedať
Profilova fotka
@zumi89 inak videla som aj taku co mala zastenu a pracovnu dosku svetla imitacia betonu a aj to je velmi pekne😊Ale tento mramor bola moja ❤️❤️
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Neposlali by ste prosím aj foto, ako ste k tomu nakombinovali obyvackovu stenu? @jjaannoo @artep1987
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od formanka93:

Neposlali by ste prosím aj foto, ako ste k tomu n…
@formanka93
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od jjaannoo:

@formanka93
@jjaannoo ako máte prosím vás, laminát, je aj popod kuchynskú linku? A pekné to máte 😉
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od tabitka337:

@jjaannoo ako máte prosím vás, laminát, je aj pop…
@tabitka337 Podlaha je ukončená tesne za soklom kuchynskej linky, takže linka nezaťažuje podlahu.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od jjaannoo:

@tabitka337 Podlaha je ukončená tesne za soklom k…
@jjaannoo super, počula som že to už takto robia. A na ten betón pod linku ste niečo dávali? Gumu aspoň alebo čo? A čo treba urobiť prvé? Môžeme teda najprv namontovať linku a až potom dorobiť podlahu k tomu? Alebo najskôr podlahu položiť a potom skladať linku? 🤔 asi to prvé je rozumnejšie.. A keď ideme dať nivelačku na celú plochu, bude vlastne aj pod tou linkou, nevadí??
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od tabitka337:

@jjaannoo super, počula som že to už takto robia.…
@tabitka337 Kuchynská linka stojí na podložke pre podlahovú krytinu. Najprv som mal zmontovanú kuchyňu, až potom som robil podlahu.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od jjaannoo:

@tabitka337 Kuchynská linka stojí na podložke pre…
@jjaannoo veľká vďaka za foto! Manželovi bude veľmi nápomocné 😇 Presne toto nám hovorili na predajni s laminatmi, že buď dať len po nožičky a sokel to zakryje alebo dať popod celý linku ale vykruzovakom urobiť otvory na nožičky, aby podlaha nebola zaťažená a ,,plávala,, Takže popod tie veľké skrine si vykruzoval? A ako ste to tam pod to dostali, keď skrine už stali?? 🤔 či to sa dalo dvihnúť?
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?