Podlahové kúrenie na čo si dávať pozor a koľko je primeraná cena ?

Profilova fotka
Ahojte chcela by som sa spýtať koľko Vás vyšlo podlahové kúrenie pri dvojposchodovom dome obytná plocha 136 plus 46 garáž vykurované tepelným čerpadlom. Podlahovku chceme aj do garáže. Vyrátali nám to na 3300 eur je to dobrá cena alebo nie ?
Odpovedať
Je to aj z poterom? Ak ano, dobra cena. Ak bez poteru, zavisi od toho aky material pouziju.
Odpovedať
Profilova fotka
@epto bez poteru čisto iba podlahovka. myslím, že materiál je dobrý použitý aj s prácou dokopy.
Odpovedať
@schvarzy tak ked si to myslis, naco tato tema ? ale nik tu nepozna detaily ... mas v tom aj zapojenie a rozbehnutie kurenia ?
Odpovedať
Profilova fotka
@shadowmilan myslela som to tak, ze si myslim ze material je kvalitny ale neviem ako sa moc pohybuje cena. Tito boli prvi co mi odpisali a nacenili mi to. Ano je to so vsetkym aj s natlakovanim a rozbehnutim kurenia.
Odpovedať
Profilova fotka
@schvarzy Pytat sa v sekcii KOMIN na podlahove kurenie.... to chce mat naozaj velke ocakavania ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@schiedel_maros_plsko nedalo sa mi to prehodit 😅 predsa len som zena co stavia doma haha
Odpovedať
Profilova fotka
@schvarzy Tak nech sa zadari postavit podla predstav. S kominom Schiedel...?
Odpovedať
@schvarzy tak ak je to komplet aj s pripojenim, tak celkom asi ok co som tak videl, ceny su od cca 15-30e m2
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?