Práčkový sifón- doplnenie odvodu kondenzu

Profilova fotka
Zrealizovany mam podomietkovy prackovy sifon Alcaplast (zaustenie G1"). (Napojena pracka) Rad by som donho zviedol aj poistny ventil z bojlera. Podla mna by bolo bojler najvhodnejsie zaustit do "sifonovej nalievky pre odkvapkavajuci kondenzat" (zaustenie DN32) Nejake napady ako to vyriesit? Vdaka
Odpovedať
myslis si, ze kondenz ti pretlaci gulicku na sifone? Asi nie, bude sa ti kondez hromadit v hadici az do chvile ked nezacne pracka cerpat vodu. Za istých vhodných okolnosti ti kondenz potecie do pracky
Odpovedať
Profilova fotka
Myslim ze gulicka tam nie je. https://www.alcaplast.sk/sk/vyrobky/s... Viem ze su aj take gulickove, mal som aj taky, tam som tu gulicku vybral, strasne to klepotalo.
Odpovedať
Profilova fotka
@kaspy kúp rozbočku..poradia v inštal.predajni
Odpovedať
Neni zac alcaplast to ma
Odpovedať
Ale na poistny je vzdy lepsie toto pouzit inak nemusis zbadat pretekajuci poistny az po vyuctovani:)
Odpovedať
Profilova fotka
@gkrivanek a ked si este raz pozries moj prvy prispevok zistis, ze sa pokusam tvoje dva obrazky spojit dokopy. ;-) Takze az taka pomoc to nebola 8-) Ale uz ma naviedli na PPR tvarovku so zavitom + natrubok...
Odpovedať
@kaspy Obrázky sa spojiť nedajú, ale poistné ventily nemajú ísť priamo, ale prerušene, napr. cez horeuvedený odkvapkávací sifón...
Odpovedať
@dedo758 nehaj ho zisti po roku pri vyuctovani za vodu.
Odpovedať
Profilova fotka
@gkrivanek Vstal si zlou nohou z postele? Ako pisem chcem spojit odkvapkavaci sifon na podomietkovy prackovy. @dedo758 "to sa neda" nie je rada. Aj tak vdaka.
Odpovedať
A čo to s tou PPR-kou poradili? A že sa niečo skrátka niečo jednoducho (zložito možno hej) nedá spojiť, je rada - ver mi. Veľa ľuďom niekedy dobre mienená rada ušetrí kopu času trápením sa s niečim, čo aj tak k ničomu nevedie a treba to premyslieť ináč. Ale ako mi skúsenejší povedali: “Múdremu neraď, mocnému nedvíhaj...”
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?