Porovnanie a skúsenosti s ČOV

Profilova fotka
Dobrý deň prajem. Chcel by som vás poprosiť, keby ste sa mi mohli vyjadriť, poradiť, napísať vaše skúsenosti (funkčnosť, údržba, servisé služby), možno aj hlavne negatívne 🙂. Potrebujem inštalovať ČOV a rozhodujem sa, čo by bolo najvhodnejšie riešenie. Do môjho úzkeho výberu som zaradil Ekočističky (Koreňová čistička, ekoKocky a SBR systém KLARO), Aquatec VFL AT8, Ekoprogres EČ 6 SBR-2. Ponuku od Ekočističiek som vyradil z dôvodu vyššej počiatočnej investícii, keďže máme obmedzený rozpočet i keď ich systémi sa mi pozdávajú všetky. Rozhodujem sa primárne medzi Aquatec a Ekoprogres. Ďakujem všetkým vopred za komentáre.
Odpovedať
Nepoznam ine firmy ale Aquatec VFL ma super servis ked je problem zavolas pride pozre vycisti. Ja som mal problem sem tam vzdy pomohol zelezo nalial atd a problem sa vyriesil.
Odpovedať
@juraj_hudak Mám Aquatec AT6-ku tri roky v prevádzke a problém som nemal žiadny. 3 x do roka ju s kalovým čerpadlom poriadne odkalím, občas prištelujem vzduch a beží ako ma. Riadiacu jednotku mám nastavenú na štandart. Raz mi upchalo mamutku, ale to bola moja chyba. To som skoro pol roka neodkalil a upchala sa. Vytiahol som kal, mamutku vypláchol s vodou a fachčí ďalej.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?