Betonová žumpa - máte skúsenosti s týmito firmami?

7. mar 2021750
  • @au585  Spokojnosť s fi. Sebő s.r.o. - betónové žumpy

• Mne dnes doviezli 11m³ z Piešťanskej firmy Zappa. Komunikácia a vystupovanie majiteľa bolo dobré otvori mi pripravil podľa môjho nákresu. Kvalitný betón dobre uvibrovany

• @hippiepower  pri zumpe z kysaku co negativne na tom bolo?? zabezpecit dnes dopravu hydraulickou rukou nemoze byt problem...pri cene 1,2eur na KM a 30 euro/30 min statia sa ti prachy vo vyssej kvalite zumpy urcite v buducnosti vratia...pri stavbe +/- 300 EUR nehraje ziadnu rolu

• Sponzor fóra
  • @stif0  Prosim ta, kolko ta ta zumpa vysla aj s dopravou? Budem to aj ja riesit vo velmi blizkej buducnosti a ty si tu opodial. Vdaka

• 1235€ žumpa 11m3, kamion a žeriav som si riešil sám ten stál 180€ a žeriav 100€

• Ak si chcete ušetriť nervy aj zopár dní dovolenky, tak z vlastnej skúsenosti neodporúčam objednávať zo stránky betonova-zumpa.sk. Toľko nervov som ešte nemala od kedy staviame. Dohodli sme sa na termíne, kedy ju majú doručiť. Žumpa neprišla, pán na telefóne mi nevedel nič povedať, asi po 4-5 hodinách zistil, že vraj malo auto nehodu. OK, zase bol sľúbený ďalší termín, zase nič neprišlo, pán prestal dvíhať telefón, vôbec nekomunikoval. Stále sľuboval, že zavolá naspäť, nezavolal ani raz! Potom zase ďalší termín, a odvtedy si buď vypli telefóny, alebo si ma zablokovali a už som viac ani nevedela či mi žumpu vôbec prinesú (keby som nemala vykopanú jamu na presné rozmery, tak sa na nich už dávno vy...). Nakoniec som sa dopátrala k inému telefónnemu číslu, kde mi pán z ich "sesterskej firmy" pomohol, ktorý, ale s našou objednávkou nemal nič spoločné.
    Komunikácia a informovanosť 0 bodov. A aby si niekto bral 4-5 dní dovolenky kvôli žumpe..

• @jdemovic  vies mi pls poslat kontakt ?

• @stavitel_bob  Môžem Ťa poprosiť o akú firmu pri KE ide? Akurát zháňame žumpu a o poľskú rozhodne záujem nemáme. Ďakujem.

• @alena2011  Ahoj. Odkiaľ ste nakoniec brali žumpu? Ďakujem

• @psjp  Ako si doteraz spokojný so žumpou? Nepresakuje? Ďakujem

• @petula75   Zatiaľ všetko OK.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @kinga24bb  aj pri ČOV potrebujete septik, ten sa urobí zo žumpy zavesením plastových stien ale už teraz treba myslieť na to. Kanalizáciu plytko, septik nie hlboko. Veľmi rýchlo zistíte, že ČOV je lepšia ako žumpa.

• @kinga24bb  
    Adresa:na celom Slovensku
    Podla fotky kde je zumpa 10 cm hruba natreta penetrakom a "jasnej adresy" ide na beton(predpokladam nie vode odolny) o polsku zumpu..neodporucam,radsej si najdite lokalneho vyrobcu

• Dobry den Vam prajem. Viete mi odporucit nejaku firmu na zumpy 10m3 z okolia Liptovskeho Mikulasa ? Dakujem

• ahojte, nejaké odporúčanie na žumpu s objemom 5m3-6m3? Ideálne nie poľskú. Chceli sme od p.Seba z Kalinkova ale on nemá také malé 😞 ďakujem pekne

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém