Zelené interiérové dvere

Profilova fotka
Ludkovia, najde sa niekto, kto ma drevene dvere na zeleno namorene? Uz nad tym dlhsie uvazujeme, chcela by som vidiet este nejake fotky, ak sa najdu :-)
Odpovedať
@moschi77 s foto nepomozem, ale videla som taketo na jednom dome a vyzeralo to velmi pekne.. boli namorene v zelenej, ale strukturu dreva bolo vidno. Samozrejme, dom bol vo vidieckom style, takze sa to tam hodilo..
Odpovedať
Ja som videla dvere zelenej a tyrkysovej, staré dvere prerobené na nové a vyzeralo to skvele.
Odpovedať
tmavé zelené mala doma moja babička, bolo to úžasné, mne sa to veľmi páči dá to tomu domu vo vnútri taký iný nádych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
s tým som sa teda ešte nestretol a to som bol už vo všeliakých interiéroch, kde sa zjavne majitelia vyjašili :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No presne take som myslela, ze kde je videt struktura dreva. Videla som taku chatu zeleno namorenu, taka olivovo zelena a nemalo to chybu! Preto mi napadlo,ze ani interierove dvere by neboli od veci 😉 No uvidime, co nakoniec zvitazi 😁
Odpovedať
Profilova fotka
@danielitika a fotku nemas nejaku?
Odpovedať
Profilova fotka
@danielitika Ved prave. Tomu interieru to doda uplne iny smrnc nez take tie tuctove dvere, samozrejme, ze treba potom zladit aj celkovy vzhlad interieru. Je to pekne, napadite...ja by asom do toho sla, ale mm nie je presvedceny na 100%, aj ked nezavrhol tuto moznost :-D Ja si predstavujem takuto nejaku farbu, ako je na obrazku, mozno este troska svetlejsiu :-)
Odpovedať
Podla mna to bude krasne,ak zapasuju stylom do ostatneho interieru. Netreba sa bat farieb a vybocit z radov
Odpovedať
@krakovskaa nemám bohužiaľ, možno mamka by ešte niekde našla by som sa popýtať musela :-)
Odpovedať
@moschi77 vieš akí sú chlapi, keď na neho hodíš pekné očká možno ti aj dovolí :P keďže to nevylúčil :-) mne sa tá farba páči, len treba fakt ten interiér k tomu aby ladil
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@moschi77 ako to dopadlo s dverami? Tiež by dom chcela zelené na letnú kuchynku na terase. Stena bude z tehly a k tomu chcem zelené dvere. Našla som tiež túto farbu Jedľová zelená, aj toykhe ona?
Odpovedať
Mňa by to teda tiež celkom zaujímalo, lebo ako neviem, si to nejakosi predstaviť. Na obrázkoch to je celkom fajn, no že by som mala mať niečo také aj doma, tak to teda neviem
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@andreasiskova3 Zeny, dvere mame este stale nenamorene. stale su v prirodnej farbe. Ani mi to nevadi..urcite sa budu morit, ale zelena to nakoniec asi nebude... :-D
Odpovedať
@moschi77 😄 škoda. Ja tiež stále váham, aj by som chcela aj sa bojím, či sa mi to nakoniec bude páčiť. Lebo mne sa páči veľa všeličo, ale s tým, že nie u nás doma. Iba inde obdivovať. Tak uvidíme ako to tiež dopadne u nás 🤔
Odpovedať
Profilova fotka
@moschi77 a aké teda budú?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?