Interierove dvere so sklom alebo bez?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. Podla vas je nutne dat na interierove dvere aj sklo? Alebo v pohode su aj plne? So sklom sa mi velmi nepacia, na chodbe mame velke okno, ale stolar vravi, ze treba dat sklo aby sa nam dostalo viac svetla. Dvere chcem biele jednoduche dyhovane s takym obdlznikovym ramom. Dakujem!
Odpovedať
1
2
do obytnych miestnosti - spalna a destska, by som istotne volil zo sklom. aj ked to bude sklo mniecne, no predsa len tam nejake to svetlo navyse prinesie. co sa tyka zachodu, kupelky, technickej, tam bez skla
Odpovedať
@mirec_9 A to večer na chodbe sa nebude svietiť? Mliečne sklo = sedlačina.
Odpovedať
Profilova fotka
@mirec_9 Nedaval by som ziadne sklo, ani normalne ani mliecne, ani ziadne. Potom nemozes ani na chodbe zasvietit lebo hned pojde svetlo aj do izieb a moze to vyrusovat
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Profilova fotka
@dorwin prosím Vás máte na chodbe dostatok svetla ?
Odpovedať
Profilova fotka
@ruren @tad8 Presne. V byte sme mali mliečne sklo pásik na spálňových dverách. Blbci sme dali na radu, že nech je na chodbe od dverí cez to sklo viac svetla. Už v živote. Idem večer skôr spať, lebo vstávam do denky a každé zažnutie na chodbe cez to sklo veľmi rušilo. V dome už len plné dvere , všade.
Odpovedať
Profilova fotka
@radka49 Na chodbe zažnem svetlo, neriešim , či je dostatok denneho svetla. Veď na chodbe nestrávim veľa času, prechádzam ňou do izieb . Ak chcete na chodbe denne svetlo , dajte si svetlovod .Ale určite neriešte denné svetlo použitím sklenenej výplne dverí .
Odpovedať
My sme to riesili takto, tie pasiky su neprehladne len jemne vidno ze sa tam svieti. Max spokojnost. Dvere su Voster - Vinci, polarny dub CPL
Odpovedať
Profilova fotka
@radka49 v svetlo je v pohode. ved na chodbe netreba mat svetla ako v pracovni
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?