Ako zariadiť dom, aby upratovanie bola hračka?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte ako udržiavate v čistote dom o rozlohe 200m2? Ideme este len zriaďovať, ale nejake super typy ako si upratovanie super uľahčiť by boli fajn😄👍dakujeeeeem Ako upratujete?
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@silvester4 teraz je sklo a cierna velmi trendy, co si vsimam. Len my ked sme vyberali nabytok a nieco take som chcel, tak zena ma hned zrusila, ze potom nech si upratujem sam, ked chcem cierne, tak som hned vytriezvel a ozaj je na tom kus pravdy.
Odpovedať
Odporucam aj v kupelni vsetko do skriniek, suflikov. Ja mam teraz police a je to boj niekedy. Sme 3 baby v domacnosti, kazda ma svoje drobnosti do vlasov a kolkokrat sa mi stane, ze nejaku gumicku povysavam, ked im spadne. Plus su odporucania, ze ak si kupis nejaky novy kus oblecenia, iny dat prec. Alebo kupovat oblecenie, ktore vies skombinovat s viacerymi kuskami v satniku. Pri detoch sa to neda tak lahko dodrziavat, hlavne kym su v skolke.
Odpovedať
@jblaze praveze hracky sa odtial dobre vyberaju, navyse malemu sa paci divat sa pod gauc ci tam nieco nie je a nasledne to vybera. A rad by som videl, ako upchas skary tak, ze sa tam nebude hromadit bordel. Hlavne teda tu, kde je gauc pri stene. Kazdopadne mame tam poriadok a mne taketo riesenie staci. Prach sa dostane vsade, dolezite bolo aby sa tam dostal vysavac.
Odpovedať
@pavka139 nejako s tebou nesúhlasím, teda nie so všetkým. Načo mám kupovať skrinky, keď polovica má ostať prázdna? Načo mám kupovať a živiť 200m² domu, keď by mi stačil 100m²? Čo sa týka upratovania, nevidím zmysel kupovať väčšie, pokiaľ má polovica ostať prázdna. Aj tú prázdnu polovicu treba upratovať.
Odpovedať
Tak ono v prvom rade ide podľa mňa o prach, lebo teda viem jak to bolo len v byte, kde sme predtým bývali, že to vysávaš každú chvíľku a chumáče prachu furt. Čiže zabezpečiť aby sa čo najmenej prášilo, tak sušička, vyhnúť sa kobercom, púšťať robotický vysávač každý deň a vystarané.
Odpovedať
Profilova fotka
@zltalienka nemusis so mnou suhlasit. Je to moj nazor.
Odpovedať
Profilova fotka
@mmdizajn dobry den, prosim co myslite fixnymi zaluziami? dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@ninison dobrý deň 🙂 to bolo myslené k tým oknám, nie žalúziám
Odpovedať
Robotický vysavac je 80% vyhra. Keďže nebude toľko prachu a nebude treba utierat
Odpovedať
@fugas20 a ešte lepšie, keby ten robotický vysávač bol rovno aj s mopom 🙂
Odpovedať
my napriklad mame vacsinu nabytku na nozickach takze sa dostanem vsade ak nie s vysavacom tak minimalne s mopom, a nemam kade tade sosky a vazicky na ktore by sadal prach 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@fugas20 presne my odkedy mame roboticky aj s mopom, tak to je jedna radost, vysava kazdy den a teda tolko prachu, co je vsade tak to je neskutocne, to by som ani nepovedal a teda aspon toto cloveka dokaze odbremenit
Odpovedať
Článok sa načítava...
@lucciinkka @ado88 mam roombu na vysavanie a rowentu na mopovanie ale koľko sa nabeham okolo mopovania tal to radšej pozmyvam parnym mopom🤣
Odpovedať
Profilova fotka
@ado88 ktorý typ máte ?
Odpovedať
@fugas20 prečo sa nabeháš, čo to zle umýva?
Odpovedať
no a na co autorka prisla? 🙂 ide sa dom prerabat aby sa dalo lahsie upratovat? 😄
Odpovedať
@kebabstar no takze vysetko co sa bude dat bude na vysokych nozickach, koberce nebudeme mat, max nejaky maly, hladky, uvidim este. Ziadne sosky, jedna vaza v jedalni na stole.a tak.... Proste minimalizmus, ale utulny. Ja napr tu ked si pozeram albumy tak zasnem ako su lufia zapratany serepetickami... Strasne.
Odpovedať
@kebabstar a vysavac roboticky aj s mopom budem mat... Centralny vsavac tiez. 😂
Odpovedať
Profilova fotka
Pri 200 m2 šikovnejšíu ženu a keď nie vymeniť 🙂
Odpovedať
@skin1984 co dom, alebo zenu? 😂😂😂🙏Tak snad ma. Nevymenia😂🤦‍♀️
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?