Zariadenie praktického šatníka.

Ahojte, vie mi niekto poradiť s tým ako co najlepšie zariadiť šatník, má rozmery 4,16 m2, ho chcem vyriešiť co nsjpraktickejsie pre nasu štvorčlennu rodinu. Okrem šatníka je úložný priestor aj v detskej izbe, teda primárne bude slúžiť dospelakom ale nevylučujem ukladanie sezónneho oblečenia pre deti. Nerada by som dačo zabudla. Akékoľvek nápady uvítam a vopred ďakujem. V prílohe posielam rozlohu miestnosti_šatníka.
Odpovedať
@storm2015 Myslim, ze tu nie je co spekulovat. Od dveri vlavo aj vpravo po celej dlzke steny by som dala nieco ako vnutro vstavanej skrine - dole zasuvky (4ks) a nad to vesanie, uplne hore policu na sezonne veci, ktore su odlozene vo velkych plastovych boxoch, alebo vakuovych vreciach. Do jednej casti dlhe vesanie az po zem (napr. na spolocenske saty, dlhe kabaty...). Taketo usporiadanie sa najviac osvedcilo mne.
Odpovedať
@storm2015 na jednu stranu klasicke police, ako v skrini, na druhu stranu na vesanie. My mame napr. aj taky speci vesiak na nohavice, je super podla mna, nad nim tyc na vesanie kratsich veci. Pod cely stropom mame policu, tam mam skatule so sezonnymi vecami, pod policou je upevnena tyc na vesanie dlhych veci. Dnes by som uz dala miesto tej police rebrik, aby sa dalo zavesit viac veci, nieco ako na obrazku.. Som si nikdy nemyslela, ze az tak vyuzujem ten priestor na vesanie. V jednej casti pod tou tycou mame este malu komodu a samozrejme zrkadlo.
Odpovedať
@fokuska ďakujem za odpoveď,tiež takto cca zvažujem, ešte aj policu na vysoké čižmy by som doplnila a ešte by som tam rada vsunula skladaciu žehliace dosky upevnenú na stene a zrkadlo....no asi mohol byť aj vacsi 🙂
Odpovedať
@akvi vďaka za dobrý tip, tiež alternatíva, no a celková predstava čo si popísala teda závesný mechanizmus na nohavice"speci" by sa dal odfotiť a prípadne kto to vyrobil alebo kde sa dá kúpiť..v rámci možnosti.
Odpovedať
@storm2015 ten zavesny ony na nohavice maju napr. aj v Ikea, ale aj inde som to videla. A ta doska zehliaca na stene, na to som aj zabudla..aj tu my mame a je to fakt k nezaplateniu, ze len odklopim a mozem zehlit. Netreba zabudnut na zasuvku, my sme na to nemysleli, tak mame predlzovacku popri stene potiahnutu, co nie je bohvieco..
Odpovedať
@storm2015 na www.bezamex.sk najdes kadejake systemy do satnika. Myslim, ze aj ta skladacia zehliaca doska tam bola
Odpovedať
@storm2015 Zalezi na tom co bude v satniku. Napr. ja tam nedavam kabaty, sezonne zopanky - to ma miesto na chodbe v skrini.
Odpovedať
Profilova fotka
Budete si satnik robit sami alebo si ho ate niekomu spravit. Mozno by som si dal v tomto pripade niekomu spravit navrh
Odpovedať
@fokuska bude tam aj sezónne oblečenie, teda kabáty,vysoké čižmy,miesto na chodbe nie je,budeme to mať všetko v satniku
Odpovedať
@drahoo @drahoo zdravím, niekomu dáme robiť určite, no predtým by som rada už mala cca svoj nákres a potom zlucila s tým čo navrhne zhotovitel.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, 2x2 m satnik pre 4 osoby nie je vela. Tak ako pise fokuska v prvom prispevku, + nejake police na poskladane svetre, tricka. Vesiak na nohavice v tvojom pripade, zaberie vela miesta.
Odpovedať
@lenkito10 Pisala som podla seba, lebo ja police nevyuzivam vobec, poskladane svetre a pripadne tricka mam v zasuvkach. Vsetko ostatne zavesene. Ale kto vyuziva police, tak ano, nakombinovat tak ako komu vyhovuje.
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?