Voľba drevodekoru

Poraďte, ktorý drevodekor zvoliť v kombinacii s bielym leskom? 1.foto dub zlaty (kronospan) 2. Dub hickory egger
Odpovedať
Foto cislo 1
Odpovedať
1
Odpovedať
Jednotka dozaista, viac sa mi paci ta kresba dreva 😉
Odpovedať
tiez davam hlas prvej moznosti. zatial je to dost jednohlasne 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Ta prva fotografia je hned aj v kombinacii s bielym leskom, cize mas moznost vidiet ako to bude vyzerat spolu a teda za mna je to fajn. Aka bude podlaha? Drevena alebo nieco ine?
Odpovedať
No neskoro ja som sa rozhodla pre dekor c.2😀🙈🙈mna rusili tie ryhy v tom prvom..a myslim ze ten druhy drevodekor je nadcasovejsi😀ale dakujem za nazory
Odpovedať
Profilova fotka
@henyka86 presne tak , prva fotka je lacne drevo bez triedenia, druha fotka, cisty vzor je kralovsky Dub 🙂
Odpovedať
@jblaze pozerala som vas album a vy mate krasnu farbu okien..👍👍👍
Odpovedať
takze to si jedina, ktora bola za inu moznost 😄
Odpovedať
@henyka86 podstatne je aby to tebe vyhovovalo aby sa ti to pacilo, ale kombinacia dreva a bielej je nadcasova, takze myslim, ze to bude fajn, ako to budes mat kombinovane? to na kuchynu budes mat ci? vies, ze ci vrchne biele a spodne drevo alebo opacne 🙂
Odpovedať
@monicka118 kuchyna bude biely lesk, cierna prac doska a horne skrinky budu drevodekor..v obyvacke bude zavesna skrinka na vrchu drevodekor a jedna policova, zvysok tiez biely lesk..
Odpovedať
@1ufka1 ano😀este dve interierove dizajnerky boli za drevodekor c.2.. ale rada som si precitala vase nazory..ja som bola tiez naklonena aj 1 ale potom som stavila na to jednoduchsie drevo..
Odpovedať
Článok sa načítava...
@henyka86 podla toho, co si popisala tu kombinaciu, tak myslim, ze to ukaze dobre, pekne, len ta policova skrinka si si tym ista? nie je to zbytocny lapac prachu?
Odpovedať
@legasi ale aspon to ozivi, nejake doplnky tam povykladam..a manzel ma uistuje ze prach nebude nikde, kedze bude rekuperacia😀😀tak soom zvedavaaa
Odpovedať
@henyka86 no neviem, akoze rekuperaciu mame, ale prach sa najde 😄 ja len na zaklade toho, ze u nas policka v kuchyni neexistuje, to proste bolo no go 😄
Odpovedať
@henyka86 ja si tiez takto rada vypocujem nazory aj inych ludi, aj takto, ze cudzich, lebo nie su nicim zaujati a len proste povedia, ze co sa im paci. potom si to tak clovek aj premysli lepsie, ked vidi, co sa inym paci.
Odpovedať
@henyka86 podľa mňa ste vybrali super! 🙂 mne na tom prvom dekore tiež vadia tie ryhy
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja mam hickory v kuchyni 😊 akurat som davala fotky na moj blog. Je krasny
Odpovedať
@lucia_lestatova waau krasne to mas🤩tak teraz si ma utvrdila v tom, ze som sa dobre rozhodla👏
Odpovedať
@1ufka1 dakujem za pochopenie😀😉
Odpovedať
tiez by som volila tu dvojku, nie si v tom sama, neboj 😄
Odpovedať
no mne by sa viac pacila ta jednotka. ma peknu kresbu dreva
Odpovedať
@henyka86 Aj mne sa viac páči 2, 1 má na mňa veľmi výraznú kresbu a k lesklej bielej pôsobí príliš rustikálne.
Odpovedať
@marrkus presne tá ma tiež zaujala viacej
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?