Vnutorne tienenie na velke okna

Zobraz úvodný príspevok
Prosim poradte, co na taketo okna. Zaluzie bola len ako posledna moznost. Rozmyslam nad plisse, tam ma zas odradza to, ze neviem regulovat priechod svetla. Roletky den/noc -ak ich zavesim na stenu nad okno, zavadzia ten nestastny radiator. Dat ich do do list na okno? O kolko sa mi zmensi otvaravost dveri? Dakujem za pomoc.
Odpovedať
1
2
@japupi teraz sme len do detskej, to bolo take, ze nam to dost surilo, lebo nemali na okne nic. a vies, ako to je, ze deti vie rozptylit vsetko a hlavne, ked maju ist spat. takze bolo pre nich dost rusive, ked na okne nic nemali. ale sa mi to zalubilo, tak budem chciet davat aj do ostatnych izieb. len to budem musiet este nejak naplanovat, aby nam to aj financne vychadzalo. vies, ako teraz sviatky idu a jedno s druhym. tak neviem, ci este tento rok to budeme riesit, alebo to nechame zatial tak. len neviem, ci bude lepsie, ked sa necha vsetko v jednom odtieni alebo inde sa daju aj farby rozlicne. akoze desat druhov zaluzie? to sa v com rozlisuje? by som nepovedala, ze az tolko ich je.
Odpovedať
@slavka7_7 no to moze byt, ze pri niektorych produktoch a hlavne teda stavebnych materialoch to tak je. vsak ono mam pocit, ze sa tak viacej tento rok aj robilo vsetko, ked vlani to bolo take vselijake a ludia boli opatrnejsie. tak si to teraz vynahradili. no im sa to paci, machruju, ze maju nieco ine nez my v izbe. lebo v ostatnych izbach mame este klasicke zaluzie take tie prve, co to boli. pisala som akurat aj japupi, ze casom by som chcela aj tie pomenit.
Odpovedať
@timea59 no jasne, to vidim na sestrinych detoch, ako to je. ked maju ist spat, tak treba robit vsetko mozne, len nie lezat a staci, ze je nieco inak, ako su zvyknuti, tak to amen tma. takze tomuto uplne rozumiem. no to sprvoti ani ja nie, to mi ver. napriklad je rozdiel v tych jednotlivych lamelach. mozu mat odlisny tvar alebo sirku. podla toho sa rozlisuje aka je priepustnost svetla. rozdiel je aj pri ovladani, ci chces manualne alebo elektricke. a tak dalej. neviem to vsetko, je toho vela proste. ale si len zober, ze kolko je tych farebnych moznosti.
Odpovedať
@japupi no ved prave, preto som aj nechcela tie s detskymi motivmi. aj ked je pravda, ze vyzerali fakt super. len som si hned spomenula na toto, ze to by este viacej spekulovali, tak sme vybrali len take jednoduchsie. s nimi sa mi lepsie budu kombinovat aj tie dalsie, keby sme sa rozhodli pre rozne odtiene do ostatnych izieb. akoze rozlicne uplne nie, ze ine farby, ten zaklad by bol rovnaky. tak to som ozaj netusila, ze zaluzii moze byt tolkoto druhov. som to mala zauzivane proste, ze su jedny a kazdy ma rovnake a tym to hasne. ale pekne som sa mylila, ked to teraz citam.
Odpovedať
@timea59 a aj planujete do ostatnych izieb davat nove tienenie, ci to len cisto tuto jednu izbu si potrebovala vybavit? si myslim, ze v tom nie si sama, kto o tom nevedel, kym vlastne takto priamo sa s tym pri vybere a kupe nestretol.
Odpovedať
@timea59 a coze vam uz dosluhuju, ci len tak to chce nejaku zmenu? a tie za co chces potom menit? ci len za nejake novsie?
Odpovedať
@japupi @timea59 dievcata takto vam spolocne naraz odpisem, vsak bavime sa o tom istom 🙂 casom by som chcela, len neviem, ze kedy sa nam podari a rada by som dala tie iste latkove rolety, co sme aj chlapcom kupovali. len tazko povedat, kedy to bude aktualne. chceli sme, ze by sme to teda nejak vymysleli, ze to zvladneme aj teraz este, ale ked vsetko pozatvarali, tak to pockame, co ine nam ostava.
Odpovedať
@timea59 si bola asi nejaka roztrzita, ze si miesto slavky oznacila seba. to sa aj mne uz pritrafilo, tak ak sa nenahnevas, oznacim ju tu ja, aby vedela, ze si jej pisala @slavka7_7 🙂 ale tak to by nemal byt vo vasom pripade problem si myslim. ked uz vies, ako to treba vymerat a aj namontovat, kde si vybrat farbu a vsetko potrebne, tak to mozes spravit doma vsetko a predajcovi by si uz len zavolala objednavku. si myslim, ze oni budu minimalne po telefone fungovat.
Odpovedať
dnes krásne jasno tak i vnútorné tienenie vytiahnúť a slnko vykúri
Odpovedať
@japupi to si zlata, ze si ju oznacila, ja som si to vobec neuvedomila, ze tam pisem seba. to uz som asi vycerpana takto ku konca roka, ked to na mna vsetko dolieha a v praci aj doma sa nestiha tak, ako by som chcela. my sme aj premyslali, ze by sme to vyriesili takto z domu, ale aj v tom dalsom pripade, ked sa bude objednavat nove tienenie, tak pojdeme k predajcovi. uz len skrz to, aby sme si vedeli nazivo pozriet vzorkovnik a podla toho si vybrat. @duzu to mas pravdu, ked su taketo pekne slnecne dni, tak to sa hned cloveku ziada pustit aj to slniecko dovnutra.
Odpovedať
@timea59 ale za malicko, vsak to je najmenej 🙂 presne viem, o com hovoris, uz clovek proste potrebuje vypnut aspon na par dni po celom tomto dalsom sialenom roku. no ano, to mas pravdu. lepsie vzorkovnik nazivo vidiet. tie farby mozu byt, ze malicko ine, ako na monitore, ked to pozeras. aby ste mali istotu, ze to bude presne ten odtien, co chcete, tak to bude asi lepsie, to mas pravdu.
Odpovedať
Profilova fotka
keď čítam debatu nemôžem sa ubrániť dojmu, že sa dodatočne rieši nesprávne rozhodnutie predtým. To je len pre tých, čo stoja pred počiatočným rozhodnutím, súčasníkov to už neopvplyvní.
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?