Smart home ZigBee

14. apr 202120

Dobrý deň.
Dokáže centrálna jednotka napr.: Silvercrest /od Lidlu/, komunikovať skrz protokol ZigBee s príslušenstvom: Aqara Smart Home Magic Cube? Či na to bude potrebná centrálna jednotka od Aquara?
Somfy Connexoon centralna jednotka na žaluzie sa bude môcť napojiť na túto sieť? Ak áno, ktorá centrálna jednotka bude master/slave?
Pekný deň

• tu si treba uvedomit, ze s vysokou pravdepodobnostou nie, tieto lacne znacky su lacne lebo maju vacsinou sw iba pre seba napisany tak aby to nejako ficalo a viac ich netrapi, tym ze to je lacne sa to preda ...
    teraz je otazka, co z toho uz mas ?

• @shadowmilan  zakúpil som: Silvercrest starter pack /Centralna jednotka + žiarovky/ a Somfy Connexoon kde budu žaluzie s el.pohonom. Nikde neviem nájsť, či sa to bude dať prepojiť, aj ked píšu, že všetky zariadenia by mali skrz ZigBee komunikovať.
     Tak len či má niekto s tým skusenosť prepájať tieto produkty od rôznych značiek.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    . Vstavané skrine , šatníky, kuchyne, kancelárie, predajne a nábytok na mieru.
    Ak vás oslovili moje vizualizácie a návrhy, neváhajte ma kontaktovať. Spolu pre vás vytvoríme jedinečné miesto zvané DOMOV.
    Vstavané skrine
    Partizánske
    Výroba,montáž vstavaných skríň montáž p. podláh.Kvalita a spokojnosť našich klientov je našim heslom.Stačí nás kontaktovať osobný prístup zaručený
    Články od našich partnerov
    Elektroinštalácie vo vápennopieskovom murive.
    SYNEGO SLIDE novinka u veľkoformátových dverí
    Akú dlažbu vybrať k historickým objektom?
    Archív článkov od partnerov