Skúsenosti s firmou mojaskrina.sk

Profilova fotka
Ahojte, prosím Vás máte niekto skúsenosť s firmou Mojaskrina? Akú majú prácu, kvalitu materiálov, montáž a podobne. Veľmi pekne Vám vopred ďakujem 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Osobne som bol u nich vo vyrobe maju super vybavenu dielnu ... pouzivaju dtd od egger a na zelanie aj iny vyrobca ... kovania maju tiez od dobreho vyrobcu a montaze to neviem lebo to su zvacsa externisti no vedenie firmy si ich chvalilo. Dokonca maju online navrhara kde po zaslani ti spravia cenu a poslu na mail. Aj ked sme konkurencia ked to ma niekto vymakane treba to uznat
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@evinka4393 ahoj, chcem sa spytat, ci ste si u nich nakoniec davali nieco robit...ak ano, si spokojna? dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@maminazuzina ahoj, ospravedlňujem sa za oneskorenú odpoveď. Áno, dali sme si ich u nich nakoniec robiť, pretože mali super cenu. Dodanie bolo cca 6 týždňov, garantujú do 5 ale všetko sa teraz kvôli tomu, že po korona kríze chce každý niečo nové, naťahuje 😄 Prístup bol skvelý (boli sme v Petrzalke, na Zlatých sa nám prístup ku klientovi moc nepozdával ). Strávili sme tam vyše hodiny, všetko nám nakonfigurovali podľa našich predstáv a aj následne vyhotovenie je také aké sme chceli. Máme ich ani nie mesiac, takže zatiaľ sme spokojní a dúfam, že to tak aj ostane
Odpovedať
@evinka4393 super, dakujem :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
@evinka4393 Ahoj. Tiež si dávam robiť skrinu u nich a a chcem sa spýtať, že aký profil si si dávala oceľ alebo hliník? Hliník je o dosť drahší, tak som bola za oceľ len sa obávam, že či to nebude nekvalitné.
Odpovedať
Profilova fotka
My sme si dali ten hliník a je super, takže s oceľou neviem poradiť 😕
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?